reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
mnie się też podoba Antosia - zresztą zastanawialiśmy się nad tym imieniem gdyby miała być córcia, Nina to była moja pierwsza propozycja, którą M odrzucił, od Lilli bardziej podoba mi się Liliana, a reszta z propozycji Asterii u mnie odpada :) ale, że będzie synuś to myślę nad bardziej męskimi imionami teraz hehe
 
Mnie też Tośka bardzo się podoba...
Alka a jakie Ty masz typu teraz? Coś się zmieniło?
U nas jak będzie facet, będzie ciężko, nic nam się w sumie nie podoba.
 
Antonina, Tośka - super! My tak byśmy nie dali bo Tak ma na imię córcia naszych dobrych znajomych, poza i tym razem chyba będzie facet:)
Ale gdyby Szymonek był dziewczynką, to bardzo prawdopodobne, że byłby Tosią:)
A na Tosię znajomych wszyscy, nawet obcy mówią Tosia a nie Antonina.
 
bardzo chciałam nazwać córeczę Antosia, ale usłyszałam wielkie NIE ,więc jest Zuzanna ewentualnie Aleksandra ;-)
Bardzo lubię imiona takiego typu jak Antosia, Zosia.. itd;)
 
Alka...
mamy to samo... ile jak pisałam wcześniej Hanka dla dziewczyny robi na nas wow, o tyle przy chłopaku jest to na zasadzie "ok, może być"
Mój A. mówi, że jak wyjdzie, że mamy dziewczynę, to nam problem odpadnie :-)
 
reklama
Do góry