reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla naszych pociech:)

znam jednego robina, bardziej holendrem niz polakiem byl, calkiem fajnie nawet po polsku mowi, ale raz sie zdziwilam, bo powiedzialam slodycze a on nie rozumial, dopiero jak powiedzialam cukierki, lizaki, batoniki to zrozumial:-D
 
reklama
Adaś bardzo ładne imię, ja też nad tym się zastanawiałam ale w końcu został Bartuś, bo jak tylko zobaczyłam serduszko na usg pomyslałam, że to Bartuś;-)
 
wiecie co zaczełam się zastanawiać jednak nad innym imieniem dla naszej córki...
i teraz jak tak zaczełam myśleć z Ł. i wybraliśmy kilka imion ale dalej myślimy... już myślałam że bedziemy mieli ten temat za soba:)
i to nasze nowe propozycje:
Antonina, Kira, Iga, Iwa, Jowita, Lea, Lilla, Mira, Nadia, Nina, Roma...

mnie się podoba Kira, Antonina, Lea.
 
szczerze? antonina to jedne z ostatnich imion jakie bym dala corce Asteria

znam jedna jowite, zaj*** laska z niej;-)

nina, lea jest fajne, zrobcie tak by dziecko nie czulo sie potem zalu do Was, ze ma imie jakies nie takie, musicie sami podjac decyzje:tak:
 
szczerze? antonina to jedne z ostatnich imion jakie bym dala corce Asteria

znam jedna jowite, zaj*** laska z niej;-)

nina, lea jest fajne, zrobcie tak by dziecko nie czulo sie potem zalu do Was, ze ma imie jakies nie takie, musicie sami podjac decyzje:tak:
Co do Antoniny to mnie tez normalne jakoś do mnie nie przemawia ale za to zdrobnienie Tosia!!! CUDNE!!!
i to jest straszne!!! dla tego wiec jednak mysle bo Nina jednak jakoś do mnie nie przemawia... jeszcze po ostatniej info jakie dostalam...;)
 
reklama
Do góry