reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
U mnie mój P. od początku jak dowiedział się o ciąży mówi że dziecko będzie miało dwa imiona :)
Mamy jak na razie trzy imiona dla chłopca i dwa dla dziewczynki ;) Zobaczymy na co padnie ;D
 
U nas odkąd wiemy, że będzie chłopak wojna jeszcze większa.. Jak mamusi się coś podoba to tatusiowi nie i tak w kółko :):) Ja chciałam Wiktora to M. się oburzył, że nie skrzywdzi syna :)
Teraz stanęło na Adamie lub Jacku.... ale czy będzie któreś z tych imion to ciężko stwierdzić na 100% :)
 
u nas z imieniem dla chłopca nie było problemu od początku Artur, Radek bądź Michał, gorzej z dziewczynką jak na razie mamy wybór między Zuzią a Olą .. bo większość imion mi nie odpowiadała które wymyślał P. a i jego zdaniem moje były niezbyt trafne.
 
No my widze mamy podobne dylematy, a sytuacja jak Alka u Ciebie.
Jak się A. podoba, to mnie nie bardzo...
Dla dziewczynki to jestesmy przekonani i byliśmy... HAnia i już...
no ale z chłopakiem mamy problem...
A. najbardziej podba sie Kuba i Mateusz... Kubusiów to jest tyle, że ja dziękuję, za to Mateusz nie bardzo...
Niby zgodziliśmy się na Tadzia, ale to na zasadzie negacji innych, a nie przekonania...
W grę wchodzi jeszcze Janek, no ale zobaczymy. W każdym razie ostatni weekend poswięcielismy odwiecznej dyskusji, czy chemy znać płeć czy nie i jakie imiona :)
 
my z imieniem dla chlopca mielismy problem bo maz chcial takie jakie ja nie chcialam. Potem powiedzialam ok, jesli ja dam drugie:-D

Alka, nie wiem jak ogolnie to sie w zyciu sprawdza, ale ja znalam samych jackow, ktorzy zawsze pod gorke mieli w zyciu, wiec pewnie nawet z uwagi na szacunek do wlasnego taty ktory jackiem sie nazywa nie dalabym takiego imienia. Adam zawsze mi sie podobal, krotkie, uniwersalne i czy mlody czy starszy to fajnie brzmi
 
Alka- Adas to sliczne imie dla Maluszka, i Adam dla starszego. Mi sie bardzo podoba :-)

U mnie bedzie dla dziewczynki- Milenka (wymyslil moj Maz, mi sie podoba), a dla chlopca Bartus (ja wymyslilam, a Mezowi sie podoba). Oczywiscie to juz po dluzszych negocjacjach, bo tez tak bylo, jak mi sie podobalo to jemu nie, i na odwrot ;-)
 
U mnie jak będzie dziewczynka to zapewne Kamila, bo w kwestii imienia żeńskiego nie mogliśmy się porozumieć ( On chciał Ola a ja Helenka, Sandra, Łucja, Hania) no i tylko Kamilka obogu nam pasuje, więc tak już chyba pozostanie, a jak chłopiec to mamy dużo imion które nam się podobają np. Daniel, Rafał, Dawid, Tomek i mi osobiście podoba się jeszcze Artur, ale mojemu Mężowi nie podoba się.
Do porodu i tak może się cos zmienić..he
 
reklama
Strzyga-fajne imie wybaralas to pierwsze ( moj maz ma tak na imie;-))
A u nas bedzie Robin. Jakos nie musielismy sie specjalnie klocic o to.
 
Do góry