reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
Tak polaka, a mimo wszystko tym razem chciał tutejsze imię. Jest w tym imieniu zakochany ale otwarty na inne propozycje wiec narazie jest Sofia a co będzie za jakiś czas to się okaże:)
Aha. Bo jakby był obcokrajowcem to łatwiej wytłumaczyć. No nic, macie zagwozdke ;) wcale się nie dziwię bo my też niezdecydowani. Dobrze że dużo czasu zostało ;)
 
No niestety wybór imienia jest na cale życie, nie to co wózek czy ubranka:p ale ja prawie polowe życia spedzilam za granicą i tu planuje dalsze życie całej naszej rodziny wiec moze nie będę sie przejmować komentarzami z polski, hormony buzują póki co dlatego każda uwaga o głupi szczegół czy to o imię czy co innego strasznie jest przeżywana:p
 
U nas ciagle negocjacje, wiadomo ze chłopiec ale nie możemy nic znaleźć co nam sie wspólnie podoba a jeszcze dochodzi córka (10 lat) która tez ma swoje zdanie i ona najbardziej chce decydować :)))) po kilku eliminacjach zostali nam: Wiktor, Leon, Antek, Michał, Maciek i Nikodem. Ten Nikodem to akurat mojego męża pomysł i jakoś chce mu go wybić ale cos sie uparł i nie jest lekko. Mnie najbardziej sie podoba Michał (ma imieniny w moje urodziny ;-) ) i Maciek i kombinuję jak tu na swoim postawić.
Ale ten Tymek tez mi teraz po głowie zaczął chodzić ;-)
 
Tymków teraz chyba duzo. Jak rodzilam 1.5 roku temu to na sali pooperacyjnej lezalo nas 9 i bylo 4 Tymkow :)
 
reklama
Do góry