reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

To tutaj chyba idealnie pasuje [emoji6]
IMG_3349.jpg
 

Załączniki

  • IMG_3349.jpg
    IMG_3349.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 588
reklama
Mi się też podoba Tymek, Leon, Wiktor. I jeszcze Dominik, Damian, Daniel, ale mąż miał zupełnie inne typy: Piotr, Paweł, Bartek. Spisaliśmy na kartce i tylko Jacek pojawił się u mnie i u męża :)

mój mąż ma na imię Jacek :)
polecam, Jacki to fajne chłopaki :D

widzę że 2 dziewczyny już się zdecydowały na Nele :) przed prenatalnymi pisałam o tym imieniu i do tej pory jestem w nim zakochana ❤️

ale wyszedł chłopczyk i będzie Maksiu ❤️
 
Ja szukam ciagle inspiracji na chlopca bo na polowkowym jestem przekonana ze potwierdzi się syn a z imieniem mamy ogromy problem. dla córki jeszcze przed poczeciem byla ustalona Lliliana.
Myslimy nad Filipem lub Tymkiem. ale nie jestem jakos bardzo przekonana. Kuzynka wymyslila nam Mieszko ale tez nie przekonuje mnie.
 
Tymków teraz chyba duzo. Jak rodzilam 1.5 roku temu to na sali pooperacyjnej lezalo nas 9 i bylo 4 Tymkow :)

Może od regionu też zależy u nas nie znam żadnego ani nie słyszałam od znajomych żeby mieli i chyba też różnica w tym czy Tymon czy Tymoteusz, bo obydwa zdrabniane na Tymek.
Ja się tylko zastanawiam czy nie będzie tak, że podoba mi się teraz Tymek, a jak zobaczę na żywo wyjdzie jakiś całkiem inny pan ;-) ;-) ;-)
 
Ostatnia edycja:
Może od regionu też zależy u nas nie znam żadnego ani nie słyszałam od znajomych żeby mieli i chyba też różnica w tym czy Tymon czy Tymoteusz, bo obydwa zdrabniane na Tymek.
Ja się tylko zastanawiam czy nie będzie tak, że podoba mi się teraz Tymek, a jak zobaczę na żywo wyjdzie jakiś pan ;-) ;-) ;-)
Fakt, są i Tymony i Tymoteusze :)
 
reklama
Do góry