reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

właśnie sie dowiedzilam: CHŁOPAK :) Jula wczoraj powiedzila, mamusiu jak bedzie dziewczynka to najwyżej nie weźmiemy ( bo chciala braciszka :)
 
reklama
Witaj Kaaala dawno sie nie odzywalas.Gratulacje synka.
Moje dzieci tez kiedys zapytaly po co ja chce tego dzidziusia.Ale same juz nie moga sie doczekac.
Fajna masz coreczke.Hasla dzieci czasem rozbrajaja.
 
nie odzywałam sie bo 2 tygodnie byłam na Krecie a potem troszke u rodziców. Ale teraz musze sie zorganizowac coś zacząć kupować dla sunka bo po Julce to sie raczej mało przyda :) ale jestem szczęśliwa tym chłopakiem :) aha raczej bedzie Franek :)
 
Gratuluje małych przystojniaków....

Wizytę u lekarza mam 13listopada ale bez usg tym razem. Juz miesiąc temu lekarz mówił, że dwie dziewczyny, ostatnio pod koniec października również tak powiedział. Ale wiadomo jak to przy dziewczynkach można się pomylić, bo przysłoni ręką itp. Rodzina nastawiona już na dziewczynki, a ja?! Mi obojętnie, tylko aby były zdrowe... :happy2:
 
A ja chcialam chlopca i.... bede mila dziewczynke!!!!
Wiem juz od ponad 4 tyg. A na wielka niespodzianke po porodzie nie mam o liczyc, bo mam tez to potwierdzone genetycznie.
 
reklama
No to ja się dołączam do przyszłych mamuś chłopców :-) W środę byliśmy na USG no i nie da się wykluczyć że rośnie we mnie facet :-D A mój M. się śmiał że nawet "jajka" było widać :laugh2::laugh2::laugh2:Albo po prostu wyobraźnia u niego zadziałała bo ja tam nic nie widziałam oprócz siusiaka :-D
 
Do góry