reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

Lokatorkami mojego brzuszka są dwie dziewczynki.
Skarbki tak się ułożyły na usg, że nie ma wątpliwości... A co do imienia to nie wiemy na 100%. Myślimy nad Majka, Lenka, Emilka....
 
reklama
U nas też gina mówiła że na pewno będzie dziewczynka, bo przy ostatnim badaniu łądnie się rozłożyła, chociaż ja tam nic nie widziałam
 
Dziewczyny gratuluje dziewczynek.Widze ze dziewczynki gonia chlopakow.U nas to chyba tak falami raz same dziewczynki potem chlopcy gonia i znow dziewczynki.

Juz chyba niewiele dziewczyn nie zna plci.A czy jest ktos kto nie chce znac?Chce miec do konca niespodzianke?Bo wydaje mi sie ze wszystkie czekalysmy na ta informacje.

Wama to twoj maly ma na imie Patryk czy Patrick po angielsku.Pytam bo mojemu G to imie sie podoba tylko ja chyba jakby co to dalabym Patryk po Polsku bo ja troszke zbuntowana na imiona amerykanskie jestem.
Ale jednak tez szukam imienia takiego zeby pogodzic oba kraje.W koncu to bedzie tez jego kraj.
 
My jeszcze płci nie znamy... ale M coś mówi, że jemu to nie przeszkadza i nawet fajnie by było jakby niespodzianka była na sali:) Mi w sumie też bez różnicy.. bo marzec zbliża się wielkimi krokami:) A ja czuję, że pod koniec lutego urodzę:)
 
My też nie znamy. i jakoś mam przeczucie, ze nie poznamy przed porodem, ale już się przyzwyczaiłam do tej myśli :tak: Jutro mam wizytę, ale bez usg, więc też szans nie ma :-D
 
My też jeszce tak do końca nie mamy imnienia dla naszej córeczki. Zastanawiamy się pomiędzy Gabrysią, Nikolą, Natalią, no i może Leną. Chyba będzie jednak Gabrysia ale tak do końca nie jestem przekonana
 
urabiam meza zeb ysie zgodzil na Zosie, no ale to bardzo hipotetyczne imie, bo u nas ma byc 90% chlopak :-D Moze M sie zgodzi na Piotra jak go jeszcze pourabiam :-D
 
reklama
Do góry