reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
Tak ten czas leci jak szalony! :-D Czuje się, jakbym dopiero wczoraj robiła test!;-)
A ja myślę że będzie chłopak. :-D Ale jeśli będzie dziewczynka to też będę sie czieszyć. :tak:
 
Jeśli będzie dziewczynka to nazwiemy ją Amelka. A chłopca.... tu się pojawia problem... Żadne imię nam się szczególnie nie podoba. Hmmm... może Mikołaj
 
U nas prpozycje na dziewczynke obecnie sa takie, Nelly, Pola, Sara, Kaya
Na chlopca to chyba tylko Adrian,
ale pamietam ze Patryk mial byc Kacper a jak sie urodzil, to Pat bardziej do niego pasowalo i imie sie zmienilo.
 
powiem Wam, że tak sobie ostatnio myślę, że gdybym miała syna, to trochę bym się rozczarowała, bo ja z samymi chłopakami się wychowywałam i zawsze brakowało mi płci pięknej w życiu :zawstydzona/y:, że nie wspomnę, że nie miałam jakiejś relacji nawet z własną matką..
chyba się rozpłaczę, jak lekarz zobaczy na usg siusiaka :-D

ale z drugiej strony właśnie jestem ofiarą, że matka chciała innej płci (chciała syna) i potem mnie gorzej traktowała tylko z uwagi, że jestem dziewczynką (mimo, że ma też syna, no a teraz koniecznie chce wnuka! eh:baffled:)
więc wiem jakie to może być krzywdzące,
dlatego jak okaże się, że to syn, to popłaczę i tak nad niesprawiedliwością mojego życia:eek:,
ale kochać go będę i tak jak księcia :-D
 
reklama
Prawie każdy ma w głębi serca jakieś oczekiwania co do płci.Jeśli nawet się nie przyznaje. Może czasem się rozczaruje.
Ja też chciałam córę a mam syna i powiem wam że nie oddałabym go za 1000 najpiękniejszych dziewczynek :-):-)Kocham go ponad wszystko.
Teraz chciałabym córę,a co będzie czas pokaże. Wydaję mi się że jest to kwestia przyzwyczajenia się do sytuacji.:tak:Ochłonięcia i pogodzenia się z nią.
 
Do góry