reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
Cześć dziewczyny,
ja już wiem, że będzie chłopiec, mój mężuś jest szczęśliwy :-)

Byłam wczoraj na USG (w 13 tygodniu) i nasz Tuptuś w pierwszej kolejności pokazał swojego siusiaka :-D

pozdrawiam
 
Lekarz, który robił mi USG też mi powiedział, że to ewidentnie chłopak będzie. Trochę byłam zaskoczona, że tak wcześnie będzie wiadomo. Tylko imienia jeszcze nie mamy dla chłopca. Na początku myślałam, że będzie dziewczynka nawet super kalendarzyk mojej mamy tak mówił, ale widać nie sprawdził się;)

Dla mnie płeć nie jest ważna, tylko żeby było zdrowe:)
Chociaż nie będę miała z kim na zakupy chodzić...- dwie marudy (tatuś i synuś), czy ja to przeżyję...:rofl2:;)
 
kurcze ale czad!!! ja też chcę już wiedzieć!!!!!! :-D:-D:-D może chłopca łatwiej podpatrzeć tak wcześnie na usg bo jemu to tam dynda...:confused:

mi chyba za bardzo zależy na dziewczynce bo już mam chłopca :-) staram się nastawić na chłopca, najwyżej się miło rozczaruje :-D w sumie drugi chłopak też fajny... mam już ciuszki, zabawki.... :rofl2:


ale tak jak piszesz agama... najważniejsze zdrówko
 
reklama
Też tak mi się wydaje, że chłopca łatwiej podpatrzeć;) Poza tym mi się tak na koniec udało, że miałam usg 4D, co też mogło mieć znaczenie, ponieważ wszystko dokładniej widać.... Na pewno już za kilka tygodni na USG połówkowym wszystko się wszystkim potwierdzi i wyjaśni;) Ale ten czas szybko leci...:-)
 
Do góry