reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
Mój mąż chciałby synka, córka wolałaby siostrę, mi jest wszystko jedno :-) Wcześniej myślalam, że to chłopiec, ale ostatnio sniło mi się, że przebieram maluszka i to była dziewczynka :tak: W pierwszej ciązy bardzo chcialam miec córcię, tak bardzo chciałam dziewczynkę, że nawet nie dowiadywałam się o płeć. Nie potrafię opisac radości, jaka towarzyszyła mi kiedy urodziła się upragniona dziewczynka! W naszych rodzinach raczej dominują dziewczynki, zobaczymy, co tam mężuś nabroił :-p
 
a ja coraz bardziej skłaniam się ku temu, żebu NIE WIEDZIEĆ co będzie :-)

ciekawe, czy wytrzymam :-p
Spróbuj wytrzymac, moim zdaniem w pierwszej ciąży to jest super niespodzianka! Ja tak zrobiłam :happy: W drugiej ciązy bardziej świerzbi, żeby sie dowiedzieć ;-)
 
My już na 90% nastawiamy się na chłopca :-D
U mojego gina było widać, jakby cos dzidzi "zwisało" a u drugiego było prawie widac siusiaka :-D:-D:-D
 
reklama
Mi też bradzo podoba się imię Oliwier ale moja rodzinka nie podziela zachwytu:-) Mąż upiera się przy Krystianie, co wolicie?
U mnie najlepsze jest to że w sumie myślimy tylko nad imieniem dla chłopca a to dopiero 11 tydzień i nie wiemy co będzie:-) nikt nie myśli o dziewczynce, wszytscy od poczatku mówią do maleństwa "mały" , tylko Mąż gdy wychodzi do pracy żegna się z nami:"pa dziewczyny:=_)", może wykracze:-) fajnie by było miec pierwsza córcię:-)
 
Do góry