reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
a wiecie dzisiaj siedząć w toalecie ;) i przeglądając imiona w kalendarzu trafiłam na imię Nestor i dopiero to jest dziwne te wszystkie nasze to lajciki:)
 
Mnie kiedys bardzo się podobała Nataniel, teraz mniej, a poza tym jest taki u nas w rodzinie. Za to Antonina mi sie strasznie podoba, ale mojemu M nie! No zobaczymy. Ja chciałabym dać jakię simię które nie jest popularne ani oklepane, a teraz będzie to trudne. Tosia niestety słyszy się coraz częściej, podoba mi się też Nikola i Gabrysia, ale jest ich pełno
 
No skoro nikt nie załozył a widziałam ze jest taki pomysł wiec ja zakładam!! otóz chłopiec czy dziewczynka..... ja stawiam na Chłopca.....objawy identyczne jak przy pierwszym....pozatym kobieca intuicja szczegolnie w ciazy nie zawodzi :))


Wpisujcie swoje przeczucia :))

A juz niedługo bo za kilka tygodni dowiemy sie jaka jest naprawde nasza intuicja :)))
 
ja liczę na dziewczynkę :rolleyes: czyli na Zosię
bo zawsze chciałam mieć córeczkę i ją rozpieszczać
mój Darek za często mówi do Maleństwa na "on" więc z przekory mówię, że to ona!
poza tym w mojej rodzinie same chłopaki się rodzą,
a u mojego Darka-same prawie dziewczynki
tak długo jednak czekaliśmy na ciążę, że z synusia też się ucieszę
 
Ja mam nadzieję, że bedzie to dziewczynka:-) i nawet mówie do brzusia jak do dziewczynki:tak:ale obawiam się że u mojego męża sami chlopcy są i żeby u Nas los piskusa nam nie zrobił..ale wiem że i tak kochać bede i chłopca i dziewczynkę...ale łatwiej by było z dzieczynką bo moj brat ma 2 dziewczynki i moja przyjaciolka tez ma dziewczynke wiec łatwiej by bylo z ciuszami :-D
 
reklama
My obstawiamy Tomaszka:tak::-D
Ale nigdy nic nie wiadomo;-)Choc zachcianki typowo "męskie";-):-D U mnie w rodzinie sami chlopacy, no poza jedną siostra cioteczną. U mojego M sami faceci także myślę, że dalej będa się rodzic mężczyźni w naszej rodzinie:tak:;-)
Choc nie powiem, że ostatnio takie myśli krążą mi po głowie, ze to jednak kobietka tam pod serduszkiem fika:-D
Już niedługo się dowiemy :tak:
 
Do góry