reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzien dobry...

Iskierka ja zawsze myslalam o tym forum jako o miejscu gdzie mozna z kims pogadac i dowiedziec sie ciekawych-potrzebnych w zyciu na obczyznie informacji... jednak ostatnie dni/miesiace/ pokazaly ze to forum diametralnie sie zmienilo:-:)szok:...tu nie bylo nigdy sytuacji awaryjnych a moderator byl taka sama osoba jak wy a niejakims ustawiajacym wszystkich...
No ja też tak cały czas myslałam. Nie wiem jak to forum funkcjonowało od pierwszych postów, ale sama byłam w szoku czytając wypowiedzi niektórych osób typu "Zamknij się" czy przechwalanie się "stazem" na forum.
Myślę, że nikt z nas nie jest święty, każdy ma swoje za uszami i niejedna z nas mogłaby przemilczeć kilka spraw. Jednocześnie nie dziwię się, że czasedm ktos ostro zareaguje na zaczepke czy głupi żart. Każda z nas jest inna, ma inny temperament. I o ile jedna przxemilczy, to druga odwarknie - jak to w grupie.
Myślę, że to nie chodzi o codziennie, wieczne ustawianie wszystkich userek, ale akurat w tej konkretnej sytuacji dużo by to pomogło.

Pozdrawiam cię i również życzę miłego dnia:-)

Ja już mam 3/4 obiadku zrobionego. Teraz mąż sie bawi we fryzjera farbując córce włosy, a ja odpoczywam po wczorajszym dniu i męczącej nocy.
Wczoraj przy przemeblowaniu moja mała spala jak zabita, za to w nocy szalała na maksa:-D
Robale - fotka mi się tak spodobala, ze nie moglam się oprzec ;-)
 
reklama
No ja też tak cały czas myslałam. Nie wiem jak to forum funkcjonowało od pierwszych postów, ale sama byłam w szoku czytając wypowiedzi niektórych osób typu "Zamknij się" czy przechwalanie się "stazem" na forum.

Wy macie jakiś problem z czytaniem chyba. NIe pisałam nigdy, że jestem najmądrzejsza, bo jestem dłużej na forum niż Wy!! Pisałam i nie raz podkreślałam, że jestem tu DŁUŻEJ OD WAS, a takie cyrki się nie działy. Wypowiem się, bo akurat przytoczyłaś moje wypowiedzi, wyrwane z kontekstu, wiec moze i ja sie w to zabawie? Bronisz innych, a czemu nie bronisz mnie, gdzie
- powątpiewano w moją inteligencje NA FORUM
- drwiono ze mnie i z forum, piszac, ze zachowuje sie jakby to bylo pol mojego zycia
- zbanowano mnie omal, za to, że moje wiadomości są NOT UP TO DATE
- późniejsze ciągnięcie łacha, że jestem świażaczkiem i nic nie wiem....
- że czegoś mi brakuje? Że MĄDROSĆI z pewnością też?
- z kimś takim nie da sie pogadać...

Nie mam zamiaru tłumaczyć się z ZAMKNIJ SIĘ. Napisałam co myślałam, nie lubicie owijania w bawełnę, to poszło. Nie ja jedna zauważyłam Waszą wyniosłość i nie mi jednej się to nie podoba. Jesteście w stanie zakrzyczeć wszystkich, nawet osoby najważniejsze na tym forum. Ale tak jak Ania napisała- widać z Wami nie da się po koleżeńsku, tylko mod to ma być mod. I koniec z przyjaźnniami internetowymi
 
Ostatnia edycja:
Carinio, dzien dobry.
Uprzejmie apeluje o nieroztrzasanie po raz kolejny tego tematu na forum. W porozumieniu z moderatorem Aniahaven uwazam ten temat za zamkniety.
 
Hej Sencilla, dzień dobry.
Tylko małe pytanie- dlaczego ja mam skończyć ten temat, kiedy po raz kolejny ktoś przytacza moje słowa, obwiniając mnie o całą zadymę, nie widząc swojego zachowania i zachowania innych, równie podłych wypowiedzi?
 
Oj u nas burza też się przewinęła o 6 rano. Najlepsze jest to, że mi się śniło, że jeździłam po lesie na rowerku i nagle złapała mnie burza i taka mokra szukałam jakiejś wiaty, żeby się schować.
Nie mam pomysłu na obiad, więc wrzucę polską kiełbasę do piekarnika.

Proponuję dać sobie spokój i korzystać z pięknej niedzieli, szczególnie Ty carinio. Napij się kawki, pójdź na spacer, pooddychaj świeżym powietrzem. Szkoda nerwów i wprowadzania znowu jakichś chorych sytuacji.
 
Dlatego ten temat jest zamkniety, bo jesli ktokolwiek (nie tylko TY, mowie o innych tez) dalej by go roztrzasal, to nigdy by sie nie skonczyl. Kazdy ma swoje racje i niech tak zostanie. Zycze wszystkim milego dnia.
 
Iskierka bo jest super to zdjęcie. Poszedł po tacie, a tata po babci hehe

Ja właśnie oglądam koszulki dla moich psiaków, tzn Figa już ma a Pedrowi szukam, zastanawiam się na koszulką z napisem security a koszulką z napisem ja tu rządzę hehe
 
Ostatnia edycja:
Hahahaha, pewnie fajnie będą wyglądać:-D
Moje oposiaki własnie szaleją z maskotka na podłodze w salonie. Fajnie to wygląda, bo ją nawzajem obszczekują - Agat mocnym szczeknięciem, a Snoopi takim cieniutkim głosikiem:-D
 
reklama
Do góry