reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzień dobry kochane!
Troszkę tego było do nadrobienia:tak::tak::eek:
Aneta tak mi przykro z powodu dziadka:-(Wam się zawsze coś przytrafić musi ,ale dobrze że się czujesz lepiej.Jak zniosłaś podróż do pl?
Ann świetna z ciebie mama:tak:My szalejemy przy jednym a ty super dajesz sobie rade z dwjka.Jestem pełna podziwu:happy::tak:
Anna117 ja w ostatnich tyg ciąży byłam strasznie spuchnieta a brzuch był ogromny:tak::-)Wszyscy mówili ,że urodze ogromne dziecko a Michaś miał 2900 haha:-D
Czarna ja dostałam @ po 2 mies ,wtedy jeszcze karmiłam.Ja bym zadzwoniła do lekarza i się zapytała czy to już @:tak:Jessica jaki ma piekny dresik słodziak z niej:tak:
Sencilla miłego wypoczynku!
Mamo Mikołaja nie pamietam czy już ci gratulowałam wiec SERDECZNIE GRATULUJE fasolki i czekam na nowe wieści dotyczące dziecinki.Co do Mikołaja to musisz być twarda ,przecież nic złego mu się w przedszkolu nie dzieje to tylko taki grymas:tak:Wiem ,że to trudne i boli jak mały płacze ale taka kolej reczy:tak:(zobaczymy jak ja sobie dam rade gdy Michaś pojdzie do przedszkola :sorry:,na szczeście jeszcze mam troche czasu)
Aniahaven faktycznie twoja rodzinka jest niezle zwariowana:tak::tak:Dzieciaczki masz prze kochane , ja znów się powtarzam ale nie moge się napatrzeć na te oczka:tak::sorry:Jak na wywiadówce u Karinki ?
Agasta niezła historia z kluczami ,a z jakiej okazji była sesja Claudii i ile kosztowała?
Niunia brava dla Wiktorii i dziadków. Ale macie wstrętnych sasiadów.Ja się też zastanawiam kiedy naszeu zaczną przeszkadzać Michałka wybryki,jak wynajmowaliśmy to właściciel kazał nam chodzić w kapciach bo sasiad się pluje:cool::eek:
Pauka oczywiscie ,ze pamietamy!!! Mam nadzieje że z nóżką bedzie wszystko dobrze:tak:
Gosia no tak im dziecko starsze tym bardzie trzeba miec oczy otwarte.Michaś już chodzi za rączki i się strasznie cieszy bo zajdzie gdzie chce:tak:A przy chodziku sie jeszcze troszke boi:tak:
Przepraszam jeśli którąś pominęłam
Miałam wam powiedziec co nam się przytrafiło w drodze do pl.Wiec juz w pol na autostradzie mijaliśmy autobus który jechał blisko śroka ,był jakiś podmuch wiatru i nas zniosło na niego:crazy::no:.Na szczeście Jedrek opanował sytuacje i nic się nie stało prócz rozbitego lusterka i paru rys na aucie.
Jak się Michaś obudzi to jedziemy na małe zakupki:tak:
miłego dzionka
 
reklama
Hey Aniu :D
Dzisiaj robilam test i wyszedl pozytywnie :D :D :D
Nawet nie wiesz jaka szczesliwa jestem.
Przez pierwsze 2 godziny ryczalam ze szczescia.
Pozdrawiam Cie goraco i czekam na wiadomosc.

Witaj Aster tu tez Amsterdam, szosty tydzien :-):-)
Umowilas sie juz na pierwsza wizyte u verloskundige?
Ja jeszcze troche musze poczekac...dluzy mi sie:-D:-D
papaa pozdrawiam!
 
niunia tez doszlam do takiego wniosku,w sumie to dopiero 5 tydzien mi leci po porodzie,ale myslalm,ze jak przestanie ciec to juz na dobre,a tu tak z przerwami,to mnie zbilo z tropu.

Karola jak tam zakupy

chaja fajnie,ze sie znowu odezwalas,ale chyba cos ci sie pomylilo :tak:

mykam do kuchni bo mi sie zaraz jarmuz rozgotuje

a wczoraj tak sie zaczytalam,ze az przypalilam ziemniaki :zawstydzona/y:
 
dzień dobry. Nie mam dziś humoru. Jestem lekko wkurzona bo M oznajmił mi że na święta wracamy do domu. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, znowu święta z matkami które są zazdrosne nawzajem o siebie, znowu wykorzystywanie nas, ja pierdziele jak mnie to życie wkurza już:wściekła/y:, kiedy doczekam się czasów gdzie będę ja i M, oraz dziecko. Maż oczywiście stoi za mną, ale nic nie robi :wściekła/y::wściekła/y:, aż mi się płakać chce, boże normalnie któregoś dnia jak nie wytrzymam tak w domu wszystkich poustawiam, ale na szczęście jesteśmy jeszcze z 1, 5 miesiąca w NL. Jak mi jest teraz źle, M oczywiście wyczaił ze coś jest nie tak, to jak mu powiedziałam to oczywiście lekka kłótnia, ale dałam mu klapsa w dupę i mi troszkę przeszło. :-D, mówię Wam sił już nie mam, a przynajmniej na tą chwilę:-(
 
:rofl2:hejka:-)

Czarna ja dostałam okres już w 7 tyg po porodzie:szok::szok::szok: Do 5 tyg leciało ze mnie potem 2 tyg przerwy i znowu....Tez byłam strasznie zaskoczona, bo karmiłam Majke piersią, ale tak czasem była...Jedno kobieto dostaje prędziutko a inne przez cały okres karmienia nic...:sorry::laugh2: Natura....:-):-):-)

Robale nie przejmuj się...Po burzy nastanie słońce...;-);-);-):-):-):-):-) A jeśli chodzi o moje kolano to nie doskwiera mi raczej przy zmianie pogody...Pewnie coś sobie zrobiłam w parku jak biegałam za Majką w koturnach...:tak::tak::tak::-):-):-) Coś mi w środku blokuje i nie mogę wyprostować do końca nogi...:shocked2::-:)szok:

Karolka no w końcu jesteś!!!! Już niedługo urodzinki - roczek się Wam szykuje nie:confused2::-) :-)

Niunia, Karola mój sebek jak jechał ostatnio to też w okolicach Utrechtu kwitł w korku...I to zajeło mu ponad 2 godz:szok::szok: także cała droga zajęła mu 12 godz.... A tak a propo to jaką trasą jeździcie do PL????:happy:
 
Robale nic się nie martw ,my też jak jesteśmy w pl to jezdzimy raz do moich a raz do A rodziców:tak::tak:Tak to już jest jak się mieszka daleko od wszystkich:tak:Macie całe życie przed soba ,jeszcze się nacieszysz mezem :tak:
Czarna byliśmy na zakupach spożywczych:tak:tez się udały;-);-)
Pauka tak juz nie długo roczek:szok::tak: jak to szybko leci:no:My jezdzimy góra niemczech i przekraczamy granice w Hengelo.Jak mieszkałam w bredzie to przekraczalismy gr w Venlo
Ania a ty co tak skromnie piszesz?
Anna117 jak się czujecie?
Chaja faktycznie coś ci się pomyliło:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama


Robale chyba wiekszość z nas to przerabia więc...spokojnie:cool2: po prostu ciesz się urlopem świtecznym i nie myśl o tym!:-D

Karola no widzisz jak ci synek rośnie...a dopiero co pamiętam jak pytałaś o różne sprawy i wstawiałaś zdjęcia małego przystojniaka!:tak:
A TU JUŻ ROCZEK TUŻ,TUŻ!:szok::-)
Jeśli chodzi o Karinke - to byłam na spotkaniu klasowym w poniedziałek i Pani była bardzo optymistycznie nastawiona co do jej edukacji...czyli nie taki diabeł straszny!:cool2:jak myślałam!

Pauka no to ładnie się załatwiłaś z tym kolanem!Jest jakaś szansa że przejdzie samo?:eek::sorry:A co do Utrechtu to widzę że nie tylko ja mam takie przygody:laugh2:!
Napisz jak tam twoje dziewczynki!

Czarna ja też miałam szybko -chyba po 5 tyg....a moja mama wogóle przez cały czas karmienia więc...co kobietka to inna, a ja myślałam że mi się upiecze jak jej!:sorry:

Chaja nieźle zakręcona oczywiście pozytywnie jesteś!:-DA gdzie znalazłaś ten cytat?:sorry::laugh2: i co u ciebie?:eek:

A ja moje drogie nie śpie już godzinkę aż sie wkurzyłam i wstałam....ostatnio wysypiam się po 5 godz i .....kręce się do rana!Zwariować można!:rofl2:
 
Do góry