reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Oswiadczam uroczyscie ze torba do szpitala zapakowana :-D:-D:-D
Pod wieczor i w nocy mialam dwa wielkie skurcze - jesli to byly skurcze - wiec mam nadzieje ze teraz sie cos ruszy wreszcie :-D:-D:-D
Teraz juz powoli zbieramy sie na grilla, milego popoludnia i wieczorka dla wszystkich - oczywiscie weekend wiec pustki u nas...
 
Ann jak dasz rade to napisz do nas przed wyjscie m do szpitala:tak::tak::confused:
My przed godz wrocilismy do domu ,okapalismy Michasia i juz smacznie spi:tak:My ogladamy festiwal w Sopocie i pijemy winko:tak::-)
 
Ann trzymamy kciuki!


Ja dzis rano z corka na basen (pierwsze bylysmy), potem smaczny obiadek (made by M) i na miasto, na srodku miasta wysypali tone piachu i jest siatkowka plazowa i mega piaskownica dla dzieci wiec Krysia szalala tam do 18.00, zasnela przy bajce
od obiadu byli u nas goscie, swierzo upieczeni malzonkowie, super para!! pogadalismy obejrzelismy Leiden i zdiecia ze slubu/ wesela

ja sie nie moge doczekac pierwszej wizyty u poloznej to juz za 2 tygodnie a tak sie stresuje czy wszystko w porzadku
 
karola82_82 w jaki sposob ogladacie polska tv? cos bym sobie obejrzalka od czasu do czasu.

My dzisiaj pojechalismy na basen, male coraz bardziej lubia sie pluskac, a potem zrobilismy sobie wycieczke do Haarlem. badzo mile miasto. niestety nie moglismy dostac sie do domu, bo zamkneli wszystkie drogi w centrum rotterdamu z powodu dance parade. jezdzilismy w kolko macieja, az w koncu wysiadlam z samochodu i wzielam male do wozka i na piechote, bo byl czas karmienia. moj w koncu dojechal, jak male byly najedzone i nagadaly sie z dziadkami przez skype.

pozdrowienia dla wszystkich
 
Tola u nas na centrum sa rzezby z piasku:tak:Wierze ,ze sie doczekac nie mozesz , ja tez tak mialam.Na pewno wszystko jest dobrze:tak::tak:
Magda my mamy polsat cyfrowy ,ale ktoras dziewczyna pisala ze na necie jest jakas poska tv za free:tak:
Ann co tam ,sa jakies postepy ?
dobrej i spokojnej nocki
 
Ann udanego grila, a jeszcze mam pytanko czy ktoras z was kupowala butelki firmy tomme tippe? a moze wiecie gdzie je tu mozna dostac?


Ja mam te butelki i są super. sporo moich znajomych ich używa. Widziałam je w niektórych etosach :-)
Bira widzisz u mnie to jest problem bo ja nie mam holenderskiego ubezpieczenia
więc musiałabym chodzić prywatnie a nawet nie wiem czy tam przyjmuje ginekolog prywatnie w PL to normalka ale w NL jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to jest wszystko inaczej:tak::tak::tak:

To faktycznie komplikuje trochę, ale na pewno jakoś się z ginem dogadasz. Ciężko samemu wysiedzieć.

Bira wiem ,ze kedys w sierpniu maja byc,w tamtym roku prawie wyjezdzalismy do pl to nas zegnali pieknymi fajerwerkami:tak::tak::-D

Karola, to mieliście królewskie pożegnanie :-)

karola82_82 w jaki sposob ogladacie polska tv? cos bym sobie obejrzalka od czasu do czasu.

Ja wprawdzie nie Karola, ale my mamy polsat cyfrowy i mamy każdy kanał polski:-)

A u nas całkiem fajny dzień. Najpierw poszłyśmy na spacer z psiakami, później ządowałyśmy z młodą w parku, gdzie zaliczyłyśmy ogródek ze zwierzątkami, później plac zabaw, młoda się wyszalała, więc spokojnie mogłyśmy iść na zakupy;-) A wieczorkiem pojechaliśmy na spacer na Duindorp:-) Oby jutro pogoda dopisała, bo zaplanowałam jechać poplażować trochę:-)
 
reklama
My dzisiaj też się motalismy w Rotterdamie, a wybraliśmy się do "tropicany" i było suuuper Mały pod koniec przełamał się i "sam" zaczął pływać ( tzn pozwolil się położyć na wodzie ;-) )

Karola, komunię będę robić tutaj, już mi się słabo robi jak pomyśle że co drugą sobotę do Rotterdamu bedziemy ganiac, a tu jeszcze polska szkoła :baffled:

Udanej niedzieli dziewczyny :-)
 
Do góry