reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Agasta fajnie że już ci lepiej :tak::tak::tak:też tak kiedyś mialam jak jeszcze do pracy chodziłam wysoka gorączka do tego byłam tak słaba że nie dałam rady zejść na dół i do pracy też nie poszłam a to była grypa żołądkowa na drugi dzień już też bylo dużo lepiej :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
a twoja malutka to normalnie aniołek taka grzeczniutka:-):-)
 
reklama
Dzień dobry:-)

U nas dzisiaj spokojny i leniwy dzień:-) Inga wstała wrawdzie po 6:baffled: ale już odespaliśmy;-) Rano zaliczyliśmy spacerek do parku, później plaża i teraz czekamy aż juniorka się obudzi, bo chcemy jechać jeszcze raz z psami:-)

Agasta, fajnie, ze już dzisiaj lepiej. Taka temperaura to tragedia:baffled:

Agnes, mąż dotarł?

Magda, udanego grilla:-)

Czarna, ja w podziękowaniu na taką nockę od rana waliła bym garam w kuchni:-) Trzeba mieć szacunek do ludzi z którymi się mieszka... a jak nie oni nie potrafią, to odpłacić pięknym za nadobne;-)
 
Ja już w pełni sił :-) poprałam, poprasowałam, bo wszystko co miałam zrobić w piątek i czwartek oczywiście nie zostało zrobione :zawstydzona/y:

Agnes ja tak właściwie miałam tylko gorączke i słabo mi było. I miałam przez jakiś czas wrażenie, że coś mi siedzi na żołądku, ale później minęło.
A na mdłości to czytałam, że rano zamin wstaniesz z łóżka to trzeba przekąsić suchara albo pieczywo lekkie np wasa, i o żółtym czyli waniliowym vla czytałamm, że też pomaga :tak:
Bira chyba chodziło ci o robale, a nie o czarną :tak:

Lecę wcinać grilowane mięsko :-)
 
A my z mężem właśnie wróciliśmy ze spacerku po lesie:-D. Cudownie tak pochodzić z ukochaną osobą i to w końcu sami !!!!. Zawsze gdzie się nie wybieramy to ktoś jedzie z nami :wściekła/y:,w Polsce to oczywiście tak samo, zero prywatności. :wściekła/y: żebym ja nie mogła sama pojechać z mężem do rodziny tylko zawsze moi rodzice albo teściowie :angry:jadą.
 
Witam wieczorowo.
Ja dzis struta bylam ,ale teraz juz lepiej :tak:
Agasta, no to biedna bylas! :-(
Zycze wszystkim pieknego niedzielnego wieczorku.
 
No i po weekendzie:baffled:
Claudia coś bardzo się kręci we śnie...
Dziś po wieczornym karmieniu nie dośc że się obróciła o 180 stopni to jeszcze przewróciła się na brzuszek :szok: usłyszałam krzyk to poleciałam na góre i wyglądało tak, jakby mała próbowała się podnieść, ale nóżki nie dały rady i upadła na twarz :szok: Nóżki miała podkurczone i opierała sie na rączkach.
Tak się przestraszyłam, że gardło miałam w gardle i od razu kazałam arnoldowi łózeczko na dół spuścić :tak:

Spokojnej nocki,
do jutra
 
Czesc dziewczyny
Agasta 3 dolna:szok::-) Claudii wyszla -to dlatego tak sie meczyla:tak:Michas tez tak sie kreci w lozeczku ,i zawsze po przebudzeniu zastaje go lezacego na brzuszku:tak:Jak idzie spac to musze ze 100 razy go przewrocic na plecki ,bo zawsze ma nozki gdzies zaplatane lub miedzy szczebelkami :tak:Ciesze sie ,ze juz ci lepiej :tak:
Robale tak to jest jak sie mieszka z kims:tak:Ja tak mieszkalam rok i za zadne skarby juz bym sie nie zgodzila (chyba ,zeby nas sytuacja zmusila ,ale mam nadzieje ze tak sie nie stanie:no:)
Ann jak dziewczynki? Nie chca wyjsc?
Sencilla zdrowka zycze ,czym sie strulas?
Agnes byliscie na basenie ? MSzczesliwa ze masz meza przy sobie -na pewno:tak:A podroz poslubna?
Nie pamietam co pisalysci -wybaczcie:sorry2:
My dzis bylismy na zakupach i o dziwo sie udaly:tak:Kupilam sobie sukienke dluga,buty i na koncu trafilam jeszcze na wyprzedarz perfum:tak:Kupilam davidoff echo for men i Calvin Klein, CK IN2U POP EDT oba 100 ml za 15 e:szok::szok::tak::tak: w DA
Aneta jak dlugo jeszcze sie wczasujecie????
dobrej nocki;-)
 
dobry wieczór;-):-)

agasta-dobrze ze to tylko takie jedno dniowe choróbsko było:baffled:
ja ostatnio wieczorem tak miałam ze nie miałam sił wstać z łóżka a czułam jak by się chciało wymiotować i w głowie kręciło:szok:

ann- skurcze są pewnie przepowiadające:tak: a juz niedługo bedziesz czuła ich efekt;-)

aniahaven- pewnie wypoczywasz w PL, pewnie trzeba wykorzystać ta pogode;-)

pisałam juz o tym ze mam problem z kapaniem wiktorii, i słuchajcie- dzisiaj jako jedyne dziecko bała się wejść do wody nad jeziorem:szok: ale mało tego musiała chodzic w skarpetkach bo po pisaku w gołych nogach się bała:szok:
normalnie taka strachliwa sie zrobiła:wściekła/y: jak do góry odstawiaja krzesła(szuraja po podłodze) to od razu w płacz i do mamy na ręce:-(
aż mi ręce opadają, całe dnie taka jakaś marudna:dry:

dobra to troche ponarzekałam...:sorry2:

dobranoc wszystkim;-)
 
Ann jak dziewczynki? Nie chca wyjsc?
No uparte kozy i koniec wyjsc nie chca :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale znowu troszke brzuch mi opadl, a one juz mnie tak uciskaja ze dzisiaj wstac z lozka nie umialam no i chodzic nie umiem, stac jeszcze moge ale jak mam zrobic krok do przodu to jakby noga wazyla 100kg - nie da sie podniesc - masakra poprostu, musialam ograniczyc chodzenie tylko do wc i spowrotem...
Teraz czuje sie nie jak w ciazy tylko jak sparalizowana...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wtorek naszczescie juz pojutrze i mam nadzieje ze lekarz sie zlituje nade mna i w srode bedzie juz po wszystkim...
Bo dzisiaj ani pol skurczu nie doswiadczylam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Dzień dobry
a mojej Claudii o 3:30 znowu zachciało się jeść :wściekła/y: i znowu miałam pół nocy z głowy
a już wszystko zaczynało wracać do normy:baffled:
Karola chyba przywiążę małą do łóżeczka to wtedy nie będzie sie kręcić :-D
Ann jeszcze kilka dni wytrzymaj i jużbędzie po :tak:
Niunia może Wiki gdzieś z kimś była i się czegoś nastraszyła albo ktoś ją gdzieś uderzył i dlatgeo teraz taka strachliwa? :confused:
Robale ja też długo mieszkałam z kimś pod jednym dachem i wiem jak to jest jak człowiek chce spać a za resta buszuje :wściekła/y:

MIłego dnia
 
Do góry