reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
My już z nowu w NL. Jakoś tak ciężko mi było racać tutaj, tym razem troche nawet trudniej niz poprzednio, brakuje mi moich polskich przyjaciół i Krakowa:-(

W sobotę obchodziliśmy wcześniejsze urodzinki Janka. Nieoczekiwanie zjechała się cała rodzina!:-) Było bardzo fajnie. Jak teściowa zgra zdjęcia z aparatu i mi podeśle, to Wam pokażę:-D

Na Janka też czeka prezent od nas, ale rozpakuje go w swoje urodziny:tak:
 
Sencilla no to wyjatkowo szybko Lili dostala! :tak:
Nana ja mialam zabki jak mialam 10 miesiecy, moja siostra rok, a tata Tomka jak mial 4 miesiace, wiec musialo sie to jakos rozlozyc po polowie heheh:-D no ale wiadomo, im zabki w pozniejszym wieku, tym w przyszlosci zdrowsze i mocniejsze. Niestety nie mozemy sobie wybrac sami kiedy nasz bobas zabki dostanie :happy2:
 
The Hague, mysle, ze wiek, w ktorym dziecko dostanie zabki nie ma wplywu na ich zdrowie w pozniejszym wieku. Moj brat dostal pierwszzego zeba, jak mial... 3 miesiace! to byl ewenement, mama opowiadala, ze pediatra nie mogla w to uwierzyc. I wyobraz sobie, choc to malo prawdopodobne, w zyciu nie mial ani jednej dziury! ma piekne, rowne, biale zeby.a ma 37 lat. Jego corka to samo, ma 13 lat, a tez nigdy nie miala dziury. Ja mialam zabki w wieku 5 miesiecy i tez mam zdrowe, rzadko musze cos robic u dentysty.

Ach, widzisz, Aniahaven, chyba jestem za duza gadula, aby moc dotrzymac taka "obietnice" ;)
 
reklama
Jak Tymek sie urodzil to na sali lezala ze mna dziewczyna ktorej synek urodzil sie z 2 zabkami na dole i dwoma na gorze :szok:No a ogolnie to malusi byl bo wazyl lekko ponad 2 kg a urodzony byl o czasie.No ale za to zabki mial:-DTo dopiero czad
 
Do góry