reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
no cicho ,cicho:tak::-D

Milenka jeszcze nie spi ,pobija wszelkie rekordy w "nie spaniu":eek: Juz spakowani jestesmy ,jutro po poludniu wyjezdzamy:tak:

dobrkoj nocki jesli tu ktos w ogóle jest..:laugh2:
 
ja wlasnie zagladnelam Karola :-) szczesliwej i szerokiej drogi wam zycze i udanej zabawy na weselu :tak:
a moj Thijsie prawie caly dzien byl dzisiaj na "nogach" moze z 3 razy po pol godzinie pospal :baffled: dobzre ze chociaz w nocy dobrze spi
 
dzien dobry...

Karola szczesliwej podrozy i...udanej imprezy! ach zazdroszcze ci tych widokow na gorki:sorry:
Gosiu moi wczoraj pobijali rekord w dotrzymywaniu mamie towarzystwa cala trojka;-):szok:... i tak przez caly dzien ...zawriowac mozna:-D na szczescie w nocy wszyscy spia...;-)
 
reklama
Dzien dobry!!

Nie bylo mnie caly weekend ale nie ma nic do nadrabiania :-)

W sobote podjelismy decyzje w 10 min z mezem ze wywozimy auto do niemiec. Zebralismy sie w pol godziny dzieci odstawilismy do babci i pojechalismy w ciemno do Westfali(nie wiem jak sie pisze) do taty od mojeo T. Naszczescie udalo sie go trafic i mamy juz swiety spokoj z autem. Teraz tylko cos tutaj trzeba kupic niedrogiego w utrzymaniu.
 
Do góry