reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dziewczyny hej wam! Ja tak na szybko. Ogólnie cały dzień miałam bez neta, poczytam później. teraz mam prośbę.

Może i ktoś to przetłumaczyć: Het bedrag wordt uitbetaald op rekeningnummer.

Dziękuje z góry!
 
reklama
ten rachunek bedzie zapłacony z (Konta) rachunku numer.....(pewnie Twoj numer konta)
automatycznie Ci ta kwote z konta pobiorą
 
Ostatnia edycja:
GRATULACJE LUCY !!!!!!!!!
Czekamy na wiecej informacji i oczywiscie na foteczki:)

anp fajnie sie masz ze mozesz swojego meza na zakupy poslac samego hehe u nas jest na odwrot jak on jedzie to zawsze wiecej kupi niz bylo w planach.

aniahaven super zdjecia zazdroszcze ci ze u was tyle sniegu. Ja co prawda bylam tez z Kuba na sankach ale u nas ledwo co chodzniki przykrylo...


 
aniahaven super zdjęcia, no i jak dużo śniegu u was, u mnie niema tak wiele. A my chorzy więc nawet na spacer nie pójdziemy.
anp pochwal się jakie autko sobie kupiłaś? ja też bym chciała mieć swoje, mamy duże auto kombi a ja świeżak jestem i ciężko mi się jeździ takim obszernym i długim autem, chciałabym coś małego:)
 
anp, ja polecam raz jeszcze do ciałka maluszka balsam Weleda. Używam tej firmy jeszcze szampon i oliwkę. Do kąpieli mam Balneum, a do twarzy z Polski Lipobase i na bardzo wielki mróz Dermobazę (poleciła mi kiedyś AnnJ).

Na bardzo suchą skórę, u Janka są takie 2 miejsca na stopach, stosuję Vaselinecetomacrogol (polecili mi w CB), ewentualnie można jeszcze 2 inne wersje Vaselineparaffine lub Vaselinelanette....do dostania tylko w aptekach.

LU2012CY GRATULACJE!!!!

boys-girls-desi-glitters-11.gif
 
ktos pytal o tlumaczenie tego jednego zdania. to oznacza:
Naleznosc bedzie wyplacona NA RACHUNEK (nie Z RACHUNKU)
 
Lucy gratuluje sredecznie córeczki ,niech maleńka zdrowo rośnie!!!!

U nas też śniegu napadało a rano było minus 14
zakupki zaliczone a dzisiaj zaszalalam wydałam chyba z 400 euro masakra teraz jeszcze została mi sałatka do zrobienia i wekend

miłego wieczorku
 
20LUCY12 Gratuluje :) Myślałam o Was wczoraj! Ciesze się, że masz już Małą obok siebie :)
Sencilla Dziękuje bardzo. Heh dostaliśmy powiadomienie, że będziemy dostawać dofinansowanie na ubezpieczenie i była właśnie informacja, że pieniądze będą nam wpływać na nr konta, który jest nie nasz. Sprawdziliśmy z Moim Kubą jaki nr rachunku podawaliśmy firmie, która załatwia Nam dofinansowania i okazało się, że my podaliśmy dobry a firma Mojka.nl podała zły nr rachunku i się zastanawiam czy to jakiś wałek i ktoś z firmy Mojka chce sobie dorobić hehehe.Dzięki jeszcze raz :) Musimy to ogarnąć w takim razie :)
Dobrej nocy dla Was :)
 
7axe7 jak dobrze pamietam to w liscie pisze ,ze jesli nr konta jest zly to trzeba ich szybko poinformowac:tak: A to jakas ksiegowosc czy jak?
 
reklama
Witam weekendowo
I mamy nowe forumiatko :-) Lucy GRATULACJE !!!!!!! Niech sie corcia zdrowo chowa i ty tez szybko wracaj do zdrowia.:tak:
U nas tez tyle sniegu, rano Daanek byl z tata na sniegu i pozniej myslalam ze go jeszcze namowie na przejazdzke ale juz nie mial ochoty. Wogole ostatnie pare dni jest jakis taki spiacy i zmeczony w ciagu dnia, nie chce jesc, nie wiem co mu jest......
A ja mam wolne do piatku :tak: bardzooooo dlugi weekend jupiiiiiii
 
Do góry