reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Kochane ja dzisiaj tez tak szybko :) Lucy przyszla na swiat wczoraj o 14.20 i wazy 3280 kg i jest zdrowa jak rybka :) i musze to dodac ze jakby nie moj to chyba bym nie dala sobie rady... polozne niby twierdzily ze jak na pierwsze dziecko szybko poszlo i wogole super ale jak dla mnie jestem w szoku ze tego dokonalam :) porod w domu polecic moge smialo, polozne byly dwie plus pani z kramzorg, bardzo mile i pomocne, ale to wiecej opisze jak bede miala chwilke :) teraz musze nacieszyc sie moja ksiezniczka :)
Dziekuje za to ze 3malyscie kciuki :)
 
Nana19, blagam, zlitujcie sie dziewczyny, to mialo zabrzmiec tak jak zabrzmialo, czyli: WITAJ, KAZDY JEST MILE WIDZIANY. i bedz podtekstow zadnych...
 






I czekamy na foteczke, hihi....

a my dzis pol dnia na sankach:-D spedzilismy - pogoda piekna cala rodzinka - maly padl przed godzina i spi niczym niedzwiedz...:tak:
 

Załączniki

  • P2050067.jpg
    P2050067.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 47
  • P2050130.jpg
    P2050130.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 48
  • P2050084.jpg
    P2050084.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 46
  • P2050112.jpg
    P2050112.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 44
  • P2050095.jpg
    P2050095.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 27
  • P2050133.jpg
    P2050133.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 34
  • P2050136.jpg
    P2050136.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 34
  • P2050134.jpg
    P2050134.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 27
Hejka!!
Dziewczyny, hormony w ciąży buzują jak nic. Ja się własnie popsztykalam z moim mężem o.... listę gości na chrzciny, które mają być - uwaga - 18 sierpnia :szok:. Generalnie chodzi o to, że ja zamierzam zaprosić oboje dziadków (4 osoby) + chrzestnych (2 osoby), którzy na szczęście nie mają jeszcze rodziny ani partnera. Natomiast mój szanowny małżonek zamierza jeszcze zaprosić swojego brata z żona i 4 dzieci (12, 10, 6 i 3 lata):szok:
Nie patrzy na to, że nie tylko nie mamy ich gdzie ułożyć spać, w pobliżu nie ma żadnego hotelu (a nawet jakby był to przecież kosztuje), mamy tylko 1 ubikacje i jedna małą łazienkę, nie mam miejsca na rozłożenie materaców na podłodze....
Nie wspomnę już o tym, że do kościoła mam 45km i będą tylko 2 samochody...
Nie pomyślał, że przecież nas też już będzie 5 osób w tym niemowlę...
10 dorosłych osób + 7 dzieci na 64m2....
To chore jakieś...
Chce mi się płakać ze złości, bo on nie potrafi powiedzieć bratu NIE. A przecież może go do nas zaprosić w innym terminie i będzie to z pożytkiem dla wszystkich....
Napisałam, że się posprzeczaliśmy, ale w rzeczywistości było tak, ze ja mówiłam a on się coraz bardziej wkurzał i zamiast mi sensownie odpowiedzieć to się naburmuszył i teraz siedzi taki przed TV...
Weekend będzie ciężki...:crazy:
Ja miałam ten sam problem z moim M,dlatego jeszcze nie ochrzcilismy Alexa,ja chce zeby byli rodzice chrzestni no i moze dziadkowie,ale dla mnie nie jest to konieczne!!A moj chcial zeby jego brat z zona i dzieckiem tez przyjechali,,,,nie wiem gdzie by spali,ale juz mu to powoli przechodzi.Nie wiem jak u Was ale u nas na chrzciny nie robilo sie wielkich imprez i dlatego ja tez nie chce,z kolei u mojego M to w restauracjach sie robi impreze.Ja uwazam ze lepiej cos dziecku kupic za te pieniadze!Ale kazdy robi jak chce!!!Iskierka,moze Twojemu M tez przejdzie,jeszcze troszke czasu do sierpnia,ja z moim M tez walczylam w tej sprawie dlugo,chyba od polowu ciazy,a teraz po roku powoli zmienia zdanie!!

Kochane ja dzisiaj tez tak szybko :) Lucy przyszla na swiat wczoraj o 14.20 i wazy 3280 kg i jest zdrowa jak rybka :) i musze to dodac ze jakby nie moj to chyba bym nie dala sobie rady... polozne niby twierdzily ze jak na pierwsze dziecko szybko poszlo i wogole super ale jak dla mnie jestem w szoku ze tego dokonalam :) porod w domu polecic moge smialo, polozne byly dwie plus pani z kramzorg, bardzo mile i pomocne, ale to wiecej opisze jak bede miala chwilke :) teraz musze nacieszyc sie moja ksiezniczka :)
Dziekuje za to ze 3malyscie kciuki :)

Gratuluje!!!Zdrowka dla Was!!!
Jak juz dojdziesz całkiem do siebie i nacieszysz sie troszke malutka to napisz nam troszke wiecej!!!Pozdrawiam!!



A my bylismy dzis ogladac autka no i mam swoj wlasny srodek transportu,,,,teraz sie smialam z meza,ze jedno auto mamy wspolne a drugie jest moje!!heheh wlasnie pojechal na zakupy io zapytalam go czy chce moze pozyczyc moj samochod???smial sie!!!Wyjatkowo on robi zakupy bo ja zawsze kupie duzo niepotrzebnych rzeczy wiec dzis jego wyslalam!!!
Aniu swietne zdjecia,szkoda ze my przeziebieni,bo tez bym z maluszkiem na sanki wyszla!!!
Dziewczyny dzieki za nazwy tych balsamow i kremow itd,,,ale znacie moze ich holenderskie nazwy.W poniedzialek zajde do apteki moze sama zapytam.


Dzis czytalam ze odnaleziono cialo tej dziewczynki,szkoda maluszka,pytam za co!!!!!!!!I tak sobioe mysle ze napewno ktos pomagal w ukryciu ciala,....
[*]
[*]
[*],jak mozna cos takiego zrobic!!!
 
reklama
Lucy gratulujre córeczki ,niech zdrowo rosnie! Ciesze sie ze wszystko poszlo 'gladko'

Anp tem balsam co ja pisalam jest w aptekach
Lipikar Baume AP, Lipikar van La Roche-Posay


Sencilla a gdzie kupilas krem do twrzy na zimno i wiatr? Lazilam po kruidvat ale nic nie znalazlam:no:

Ania sliczne fotki:tak:U nas jest mniej sniegu:tak:ale balwan wczoraj zaliczony:tak:
 
Do góry