reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ktoras z was dziewczyny pisala ze chodzi z dziecmi do logopedy o ile sie nie myle. Jezeli dobrze pamietam niech mi napisze czy do tej instytucji GGD. Bo wlasnie otworzylam skrzynke i mam wezwanie na badania z moim Kubusiem nie wiem czy sie bac czy to rutynowe badania.
normalne badanie dla każdego dziecka Już syn był

też uzywam dla córki emolium bo ona atopowiec Mydło w kremie plus emulsja do ciała po kąpieli Jak była mała to lałam do wanny też z emolium No i kupuje w PL z tej apteki
http://allegro.pl/emolium-emulsja-do-ciala-skora-atopowa-400ml-i1965665956.html
moze za granicę też wysyłają??????/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny, hormony w ciąży buzują jak nic. Ja się własnie popsztykalam z moim mężem o.... listę gości na chrzciny, które mają być - uwaga - 18 sierpnia :szok:. Generalnie chodzi o to, że ja zamierzam zaprosić oboje dziadków (4 osoby) + chrzestnych (2 osoby), którzy na szczęście nie mają jeszcze rodziny ani partnera. Natomiast mój szanowny małżonek zamierza jeszcze zaprosić swojego brata z żona i 4 dzieci (12, 10, 6 i 3 lata):szok:
Nie patrzy na to, że nie tylko nie mamy ich gdzie ułożyć spać, w pobliżu nie ma żadnego hotelu (a nawet jakby był to przecież kosztuje), mamy tylko 1 ubikacje i jedna małą łazienkę, nie mam miejsca na rozłożenie materaców na podłodze....
Nie wspomnę już o tym, że do kościoła mam 45km i będą tylko 2 samochody...
Nie pomyślał, że przecież nas też już będzie 5 osób w tym niemowlę...
10 dorosłych osób + 7 dzieci na 64m2....
To chore jakieś...
Chce mi się płakać ze złości, bo on nie potrafi powiedzieć bratu NIE. A przecież może go do nas zaprosić w innym terminie i będzie to z pożytkiem dla wszystkich....
Napisałam, że się posprzeczaliśmy, ale w rzeczywistości było tak, ze ja mówiłam a on się coraz bardziej wkurzał i zamiast mi sensownie odpowiedzieć to się naburmuszył i teraz siedzi taki przed TV...
Weekend będzie ciężki...:crazy:
 
Dzien dobry



U nas na termometrze -16:szok::no: zaraz zmykam do szkoly ,okrutnie mi sie nie chce.....

milego dzionka dla was kochane :tak:
 
krem polecam oilatum do twarzy- ja kupilam w PL jak mała miała suche puliki i po 3użyciach widać różnice. a na codzień my smarujemy kremem z nivea na każdą pogode. a, pamiętam że lekarz kazał nam smarować maścią z witaminą A ;-)

sencilla- dzieki na namiary;-)

karola- nie starasz mnie że tak zimno.. nie mam tutaj termometru na zewnatrz:sorry:
 
hejka u nas bylo -16 rano ale teraz juz slonko grzeje wiec mam nadzieje ze nam sie uda:cool2: wyrwac zaraz na sanki bo jest tak pieknie!!!:-)
 
reklama
witajcie!z niektorymi dziewczynami poznalysmy sie na forum Porody w Holandii.obiecuje nie bedzie drastycznie.podobnie jak wiekszosc z was na tym forum chcialam znalezc wsparcie i poznac fajne mamy z holandii.niestety doszlo do nieporozumien i moje wpisy zostaly zle zrozumiane a momentami zarzucano mi klamstwo.jeszcze raz chce przeprosic te dziewczyny ktore poczuly ze krytykuje ich decyzje odnosnie wyboru miejsca porodu.macie racje ze kazdy porod jest inny,kazda z nas jest inna.mi przytrafilo sie cos z czym ciezko jest mi sie pogodzic,zapomniec pewnie dlatego moje wpisy byly tak drastyczne.kazdy ma prawo wyboru gdzie i z kim chce rodzic.ja pomyslalam sobie nawet ze czasem naprawde latwiej, a co za tym idzie bezpieczniej jest rodzic w domu.gdybym ja rodzila z moja polozna a nie w asyscie nieznajomych mi lekarzy i poloznych to kto wie moze bylo by inaczej.anetka880Twoj wybor jest najleprzy na swiecie bo to Twoj wybor.nie neguje go.Sencilla widzisz ty napisalas dokladnie to co ja ,jesli komus przeszkadza to co pisze ,to niech to ignoruje,nie czyta.kazdemu wolno sie wypowiedziec,zgadzam sie z Toba ze wazne jest jednak jak to sie robi.ja bedac w traumie troche przegielam i nie pomyslalam ze to tak moze wygladac.mam nadzieje ze uda sie nam znalezc wspolny jezyk bo ja nie jestem tak zla:)przykro mi tylko ze nie udalo mi sie przekazac moich prawdziwych intencji.pozdrawiam was!
 
Do góry