reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzień dobry:tak:
Trochę mnie nie było z braku czasu, ale miałam mały wypadek wczoraj, więc jestem na chorobowym i zaglądam do Was:tak:
Witam nowe mamy:tak:
Miłego dnia
 
reklama
dziewczyny no nareszcie sie odezwalyscie :-)
Natka czyli wszystko dobrze z maluszkiem, dobra wiadomosc :-)a jak ty sie czujesz???
Aneta a co ci sie przytrafilo????? mam nadzieje ze to nic powaznego:eek:
Anna ja juz teraz tez po zakupach, nawet zdazylam sobie 2 bluzki kupic co z tym moim diablatkiem jest prawie nigdy niemozliwe:sorry::rofl2:
obiad mam juz przygoowany, pranie sie pierze jeszcze bym musiala w ogrodku liscie pozamiatac, ale czy mi sie chce:eek::no:
 
Natka super, że wszystko ok:tak::tak:
Gosiu, Aniu wbił mi się w stopę gwóźdź:wściekła/y: Byliśmy w szpitalu, otrzymałam zastrzyk i kuśtykam :no: Stopa spuchnięta, boli i jakby tego mało Nikodem ma ospę, a Oliwier się już goi po ospie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam...

Anetko biedulo kuruj tą stopę... a gdzie ty nadepnełaś na ten gwóźdZ?:szok:
I czy mozesz mi podesłać taki link jakiego używasz z Niko do nauki jezyka... wpisujesz słowo i je mówią... bo mi gdzies sie zapodziała ta stronka...
A jak chłopcy - dobrze juz?

Natka jak sie czujesz na końcówce???

Ja padam na pysk...głowa mi pęka bo dziś kawy nie piłam..ide sobie zrobić...pa!
 
witam
u nas duzo sie dzieje istne warjactwo az niewiem co napisac................wstajemy o 4-5 rano !!!!!!!!!!!!!!! w nocy dzieci sie budza co chwile inne na zmiane niewiem jak sie spi juz normalnie w dzien chodze nie przytomna dzis na lekcji zasnelam ..............szok nigdy mi sie to nie zdarzyło...
pozatym Mikolaj chory a w czwartek moja przyjezdza pierwszy raz do swojej wnuczki jupiiiiii tylko na 3 dni ale zawsze cos no i siostra ze szwagrem!
DORKAA mamy dzieci w jednym wieku....prawda czy zle widze ??
 
Aniu w domu:szok::szok:, remontujemy chłopcom pokój i zakładałam wczoraj tapetę, a wcześniej mój M oderwał listwy z których wychodziły gwoździe i mówię do niego wynieś to bo zaraz ktoś nadepnie na to i dużo czasu nie minęło jak moja noga utknęła w tej listwie:wściekła/y: Mój M za karę wczoraj nanosił się mnie na rękach :-D:-D:-D
Aniu linka Tobie nie podam, bo mam w kompie, który mi padł, jak mi się uda go uruchomić to prześlę tobie na pw, ale już nie dziś, bo zmęczona jestem:-(
Niko właśnie zasnął, tak mi go żal :-(, ale dzielnie to znosi:tak: Mój kochany bohater:tak: Cieszę się, że będę miała już to za sobą, bo Oliwier budził się w nocy co 30min i wydzierał się tak, że cała ulica go słyszała:-:)-(
MamoMikołaja głowa do góry, kiedyś będzie lepiej:tak: Dla nas ten rok nie jest łaskawy, więc czekam z niecierpliwością na nowy z nadzieją, że będzie lepszy:tak:
Gosiu doczytałam, że pytałaś się o mnie:-) Fajnie, że zakupy się Tobie udały, bo ja zazwyczaj gdy idę z moimi dziećmi na zakupy z myślą, że muszę sobie coś kupić wracam z ciuchami i zabawkami dla dzieciaków:-D
Miłej nocki kochane:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczor:)

Ach my dzisiaj spotkanie z kolezanka, wlasnie wyszla:) i bylo super;) Malutka bardzo grzeczna a tatus po pracy dzielnie przejal wszystkie obowiazki i mamusia mogla sie zrelaksowac na ploteczkach:)
Mamo Mikolaja..tak zgadza sie mamy dzieci prawie w jednym wieku, moja malutka jest z 6 czerwca:) razem w ciazy chodzilysmy:) czytalam wtedy Wasze forum, ale jakos sie nie oddzywalam. Pamietam dokladnie problemy Twojego malenstwa ze skora i niestety lacze sie z Toba w bolu bo moja mala tez ciagle cos. Uslyszalam tez tutaj ze to egzema w co zupelnie nie wierze....no ale tak to juz jest z dzieciaczkami ktore nie powiedza co je boli.

Aneta wspolczuje gwozdzia, az mnie ciarki po plechach przeszly jaks obie to wyobrazilam. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Spokojnej nocki
 
Dzien dobry...

Ja juz od 5.00 nie śpie bo mi maly prawego sierpowego po karmieniu podarował:-D i już nie zasnęłam. Za to mój M marudził że pospał by jeszcze... a prawda taka to ja dzis mam dzień wolny - dzieci do szkoły nie idą i moglibyśmy spać do 9.00..:baffled: Wszystko na odwrót...

Anetko z tymi wypadkami zawsz tak jest.. mam nadzieje że sie szybko zagoi...:tak:
Ja wczoraj pomalowałam dwa kaloryfery i okno bo też remontujemy taki mały pokoik jeszcze....:-) I końca nie widać...hihi
Dorkaa fajnie ze miło spędziłaś czas..

Ide skonsumwć śniadanko!
 
reklama
dzien dobry
Aniu zawsze tak jest, ze jak mozesz sie w koncu wyspac to zawsze cos sie wydarzy. Ja na szczescie zawsze rano moge spac ale to pewnie dlatego ze wieczorem chodzimy b. pozno spac:cool2:
Aneta no pytalam bo cie baaaaaaaaaardzo dawno nie bylo jak zreszta i pozostale dziewczyny:sorry2: Gwozdzia wspolczuje ale jeden plus ze do pracy nie musisz isc i mozesz spokojnie w domu posiedziec;-) Zdrowia dla twoich chlopakow:tak:
Dorka nie ma to jak ploteczki, ja najblizsze "ploteczki" przewiduje dopiero jak pojade na wyspe i tam spotkam sie z dziewczynami, i wydaje mi sie ze nie skonczy sie tylko na plotkach, zapowiada sie bal do rana:-p:-D
MamoM. moze to przez ta zmiane czasu dzieci ci sie tak rozregulowaly :sorry2:nareszcie doczekalas sie rodzinki bawcie sie dobrze, moja juz za tydz. przyjezdza:tak:
Do nas dzisiaj opa przyjechal i zaprasza na obiad do restauracji, mam nadzieje ze Daan pozwoli troche posiedziec:-)
 
Do góry