reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

A ja na dobry poczatek tygodnia proponuje pyszną kawke...
.
.
 

Załączniki

  • Caribbean-Coffee.jpg
    Caribbean-Coffee.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 19
  • 20220fd42d.jpg
    20220fd42d.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 26
reklama
AAAA i zapomnialam bardzo ladnie podziekowani Ani za info o zelazku, wczoraj bylam, zakupilam i juz tone ciuszkow wyprasowala...roznica w jakosci prasowania i uprasowania kolosalna. Dzieki wielkie:)
 
witam
Ja juz zaczynam weekend,:-) do soboty mam wolne, ale jutro rano bede spala:tak:
Dorkaa to teraz moze ci bede moje rzeczy podrzucac do prasowania:-p;-)
dostalam zgode na te kilka dni wolnego w grudniu, wiec jedziemy na Texel a ja ochoty na ten wyjazd kompletny brak, moze sie jeszcze cos zmieni :dry:
 
Dzien Dobry:)

Gosiu co do prasowania toooooo jak sie uporam kiedys w koncu ze wszystkimi swoimi ciuchami to moze jest opcja na Twoje prasowanie:)

Bylam wczoraj z mala na kontroli u pediatry. 1,5mca temu miala zapalenie uszu i jako ze bylismy na wakacjach w PL to kontrola byla dopieor teraz. No i niestety mialam racje, jak moje dziecko jest marudne do jedzenia i rezygnuje z drzemek to cos sie dzieje:/Uszko znowu czerwone, mamy kropelki do nosa by wszystko bylo udrożnione (mimo iz kataru absolutny brak) i w piatek znowu do kontroli. Mysle ze ona w szczycie swojego marudzenia miala znowu uszka a teraz to sie ju konczy, jako ze ja myslalam ze to moze zabkowanie ja meczy i dawalam jej nurofen dla niemowlat, ktory tez jest przeciwzapalny, wiec pewnie zaleczylam uszka. Lekarka powiedziala, ze niewiadomo czy to cos sie konczy czy zaczyna. Jako ze od wczoraj je juz w miare normalnie i ladnie spi to mam nadzieje, ze sie konczy. Co nie zmienia faktu, ze ma dopiero 5 mcy a juz 2 razy problem z uszkami, Za pierwszy razem skonczylo sie na atybiotyku:/ achhhh wrazliwe to moje malenstwo

MIlego dnia Wszystkim zycze.

p.s. Ania ta stronka ktora znalazlas calkiem niezle jest na polski przetłumaczona:)
 
reklama
dzień dobry;)
byłam dzisiaj na kolejnym usg i okazało się że wszystko w porządku, tylko jedna nerka troszkę mniejsza, ale to ponoc nie problem i może się jeszcze wszystko wyrównac, na teraz tyle, wieczorkiem więcej napisze, a teraz mykam po Zosie do przedszkola;)
 
Do góry