reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

O Qraa ja na poczatku też do niej chodziłam w medicoverze i zdecydowałam sie na zmianę. Niby wszystko ok, ale jakos nie budziła mojego zaufania, plus miałam wrażenie jakbym jej przeszladzala swoimi pytaniami.
 
reklama
Szczerze mówiąc to nie kojarzę tej lekarki..
Dusienka ty też masz tam gina? Niektórzy lekarze na dzień dobry nie wzbudzają zaufania inni przeciwnie :-)
Ale wam fajnie :-) będziecie miały już bobasy na święta :-):-)
 
Dusienka - na poczatku tez takie mialam wrazenie, teraz jest lepiej bo mnie kojarzy, ale nie chcialo juz mi sie zmieniac. No i akcja ze nie ma z nia kontaktu zeby sie o cos zapytac, tylko od razu mam jechac do szpitala... A szpital w chrzanowie kazda bzdurna rzecz lubi sporo obserwowac....
Elutka - ja mam takie same szanse na swieta jak ty:-) u mnie termin po swietach i cos czuje ze moze styczen nawet wypasc. Wszystko dluuugie i zamkniete:-) ale sie zobaczy:-)
 
Elutka, też mam. Ja bardzo dużo sie zastanawiałam kogo wybrać na prowadzącego i mi polecono dr Kołodziejskiego i póki co jestem zadowolona. Chyba aż za bardzo sie przywiązałam, bo jak tydzien temu powiedział mi że wyjeżdża, to sie przeraziłam, że co to bedzie jak akurat zacznę rodzić a jego nie będzie, bo tak to zawsze był pod telefonem i mogłam do niego dzwonić jak miałam jakies pytania/watpliwości. No niby wraca w okolicach mojego TP ale moge urodzić wcześniej ;) w sumie w razie w to rożne scenariusze mam z nim przegadane wiec wiem jak mam postępować, co robić, gdzie sie zgłaszać itp. takze w sumie jak teraz o tym myśle to chce juz rodzic i nie musze na niego czekać...
 
Kołodziejski jest świetny to prawda :-) osobiście akurat do niego nie chodzę, ale leżałam z dziewczyną która do niego chyba z Tarnowa przyjezdzala i była bardzo zadowolona :-) zresztą na obchodach było widać, że jest konkretny ;-) myślę, że nawet jeśli go nie będzie w szpitalu jak tam przyjedziesz będzie ok... ;-);-)
 
Qraa no plan awaryjny trzeba mieć szczególnie w twojej sytuacji ;-)
Dusienka wszystko się może zdarzyć :-) mogę wylądować wcześniej albo i przenosić. Ponoć bywają przypadki, że z większym rozwarciem kobiety rodzą po terminie
Ajc...sorki za post pod postem ale w telefonie nie mam.jak skleic
 
O w srode mowisz to bedziemy razem rodzic :-)
Myślę, że nie. To nie USA niestety! Zaczną od tego, że założą mi cewnik pierwszego dnia, o ile w ogóle pierwszego dnia dadzą. Później test oksy i jak to nie pomoże to końska dawka oksy. Nastawiam się na minimum trzy dni. Chyba, że trafię na jakiegoś ludzkiego lekarza i skróci całą procedurę.

nooo Kochanaaa! nie strasz.. :p trzymam kciuki żeby wszystko poszło ładnie i pięknie :)
No nie będę dziękować, żeby nie zapeszyć. Chciałabym, żeby jutro coś tam się narysowało. Chociaż przepowiadajace....
 
reklama
Kochane ja mam termin wedlug miesiaczki mam za 5 dni czyli na 2 grudnia. A jak do 10 nie urodze to na odział:-))od poniedziałku zaczynam 40 tydzien
 
Do góry