reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Myślę, że nie. To nie USA niestety! Zaczną od tego, że założą mi cewnik pierwszego dnia, o ile w ogóle pierwszego dnia dadzą. Później test oksy i jak to nie pomoże to końska dawka oksy. Nastawiam się na minimum trzy dni. Chyba, że trafię na jakiegoś ludzkiego lekarza i skróci całą procedurę.


No nie będę dziękować, żeby nie zapeszyć. Chciałabym, żeby jutro coś tam się narysowało. Chociaż przepowiadajace....

To czekamy na wiesci jutro!
 
reklama
Hej dziewczyny
Niektóre moze mnie pamietają, na początku byłam z Wami termin był na 06.12 ale niestety sie nie udało a teraz jestem w 18 tyg :) termin na 06.05.2015 na 99% dziewczynka
Widzę ze juz sporo sie rozpakowało i ogromne kciuki za kolejne dziewczyny , życzę cudownego porodu :) buziaki
 
Ja już mam dość heh czuję się ociężała i nie dołężna,chodzę jak pingwin hhahah:-D ale to już finisz więc jakby co jakoś dam radę się doczołgać na porodówkę:-) albo się doturlam :-D
p.s dziś jak założyłam mój czerwony płaszczyk i przejrzałam się w wystawie sklepowej to wyglądałam jak wielki chodzący pomidor:-D
 
reklama
Ha ha no tak mi tez juz rośnie brzuszek i czasem kłują mocno pachwiny
Ale Wy macie juz fajnie , niebawem przytulicie swoje dzidzie ;)
Zazdroszczę :)
Właśnie szykuje sie dzis na wizyte :)
Buziaki
 
Do góry