reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
No o jesteśmy po wizycie wszystko pięknie ładnie,
Księżniczka na 100% ma juz 16 cm :)
termin cały czas trzyma sie 6.05 :)

Dzidzia miała główkę przy pępku a pupkę na dole i była plecami do brzucha wiec nie moNa było zrobic zdjecia twarzy dla tatusia

Ha ha bo dziś byłam pierwszy raz sama na wizycie :)
Ze względu na język ale dałam radę ;)

Pozdrawiam i ściskam :)
 
Nadchodzą pierwsze święta mamasprzeda.pl dlatego chcemy świętować je w sposób szczególny i podarować coś od siebie innym dlatego zapraszamy wszystkich do zakupu na mamasprzeda.pl Fotogadżetów ze zdjęciem waszych maluszków. Dochód z tej akcji przeznaczymy dla dzieci, którym wsparcie na święta jest szczególnie potrzebne, przekażemy je Fundacji Dobrej Woli, która prowadzi ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.


Zapraszmy na Świąteczny Bazarek
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta


Dla starszych dzieci gadzety z napisem "Wesołych Świąt" ... naprawde fajnie jest na Boze narodzenie zrobic cos dobrego dla innych, którym troche mniej się w życiu poszcześciło.


1897909_380687202107117_3000868947318714483_n.jpg
 
No Kochane ja to w kurtce zimowej męża chodze bo w nic sie nie moge zapiąc :):) dzis termin nic narazie sie nie zapowiada cierpliwie czkekamy :) wózek w domu, łóżeczko gotowe;p
 
U mnie też już cała wyprawka czeka, dzisiaj czyszczę łóżeczko z kurzu i powlekam pościel :-) Termin mam na 20,12 czyli za nieco ponad 2 tygodnie. Czuje się dość dobrze nie licząc lekkiego przeziębienia. Wg USG młody ułożony jest prawidłowo, a ja czuję że jest przekrzywiony na prawą stronę mojego brzucha, obie nóżki ma na mojej prawej stronie. Jestem malutka więc może po prostu jest mu tak wygodniej, mam nadzieję, że to nie przeszkodzi w porodzie SN bo o cesarce nie było słowa. z
A więc wyczekuję. Nie wiem kiedy wybrać się na porodówkę... chyba nie będę wiedziała "czy to już" , bo skurcze przepowiadające mam non stop. Już nawet nie wiem czy regularne czy nie, bo przestałam już na nie zwracać uwagę, więc jeśli nie odejda mi wody to chyba urodzę w domu :rofl2: (koleżanka mnie tak nastraszała ,że w ogóle nie czuła skurczy, bo już się do nich przyzwyczaiła i biegiem leciała na porodówkę).
Mam tylko nadzieję , że urodzę kilka dni przed terminem, żebym na święta już była w domku z młodym.
 
matik - powodzenia i żeby ciąża przebiegła bez komplikacji :)

martia- myślę, że będziesz wiedziała że się poród zaczyna. skurcze są regularne i robią się coraz częstsze i trwają stopniowo dłużej. No i ból się nasila. Zawsze możesz wziąć kąpiel - jak nie przejdą skurcze, to znaczy że się zaczęło.
 
Proszę Państwa - zostałam mamą :D

Mial byc 6.12 ale z powodu cholestazy i roznych innych problemow rozpakowali mnie 29 listopada ( czyli grudniowka nie jestem ;))). Synu okazał się być klockiem 4 kilo, 51 cm, glowka 40 cm, wiec mozecie sobie wyobrazic te jesien sredniowiecza, ktora mam wiadomo gdzie ;))
 
reklama
Do góry