reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Mam nadzieję, bo może uznacie mnie za wyrodną matkę ale momentami mam już troszkę dość ciąży i chciałabym już urodzić
 
reklama
To mój mąż wręcz przeciwnie momentami ma dość mojego narzekania ale cały czas mówi żebyśmy jeszcze trzymali się razem
 
Gratuluję udanej wizyty :)
Widzę, że jest tutaj kilka dziewczyn z Grodu Kraka:) Gdzie planujecie poród? Pewnie już pisałyście, ale ciężko nadrobić cały wątek...
 
Tak, tak... Ja w dwupaku nadal. Poniekąd z tego powodu mam lekki spadek formy i siedzę sobie cichutko.
Jutro mam wizytę w szpitalu na KTG i lekarz będzie ustalał dalszy plan. Myślę, że w środę wyląduje juz na wywołanie, jeśli oczywiście nic się samo nie wydarzy.
 
reklama
Dusienka rodziłam tam w 2012 i teraz właśnie też planuję :-) na kiedy masz termin (na tel nie widzę paseczka jeśli masz)
 
Do góry