reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
Wiesz co, nie jest to raczej bujanie, które by go rajcowało, jest po prostu zbyt bezpieczne :-) Ale próbował sam się bujać, śmiesznie to wygląda, niezbyt mu wychodzi :-)
 
A ja znalalzam mini filmik na ktorym jest rowerek jaki Julka dostała na roczek:)
jeden jedyny filmik gdzie mozna go zobaczyc heheh uchowal sie na aparacie....

[video=youtube;8UZe2TTCIBI]http://www.youtube.com/watch?v=8UZe2TTCIBI[/video]
 
no i mam małą gwiazdę wybrała różaniec :-D siostra zakonna :-)

dsc01891u.jpg

dsc01906y.jpg
 
Sliczne Tosia ma włosy.Niestety nie wpadliśmy na pomysł ,żeby sprawdzić co wybierze podczas roczku Gabrysia.Słyszałam o tych wróżbach ale jakoś wyleciało mi z głowy.
 
Witajcie Dziewczynki w Starym ROKU!

Nie mogłam się zmobilizować jakoś..brakło chęci do wszystkiego...pewnie dlatego,że waga znowu poszła do góry i złapałam jakiegoś takiego doła:-(..ale już ok...

Mamo Stacha- Mam nadzieję,że już się zagoiło! ojejej że nie możemy uchronić naszych dzieci od takich upadków!Też bym się na szycie nie zgodziła:no::no::no:

Ale tu pusto...chyba się wszystkie na bal szykujecie :tak:My prawdopodobnie zajrzymy do znajomych,ale mój P. pracuje i dziś i jutro więc tylko na chwilkę by wznieść toast


Życzę Wam Szmpańskiej Zabawy A W Nowym Roku samych Słonecznych,Pięknych,Szczęśliwych Dni, Zdrowych i Wesołych Pociech..i Wszystkiego NAj:-):-):-)
 
reklama
Do góry