reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

Witam sie niedzielnie
Daffi kradzież tablic powinno się zgłosić na policji bo mogą być z tego kłopoty.

tak tak od razu zadzwonilismy i powiedzieli nam ze ma M przyjsc z dowodem rejestracyjnym na komende. spedzil tam 2 godz.
i kurcze nie bardzo wiemy od kogo sie dowiedziec ile to kosztuje teraz nas?
przeklete gnojki.... jak sie okazalo łacznie z naszym 4 auta zostaly pozbawione tablic!
i dzieki tej sytuacji dowiedzielismy sie ze na tej ulicy to juz nie pierwszy raz, wczensiej jednemu skakali po dachu auta innemu wyrwali lusterka a jeszcze innemu wybili tylna szybe. co jakis czas trafiaja sie niespodzianki...
mam nadzieje ze juz od grudnia bede mieszkac gdzie indziej!!!!!
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla
Anielki - Tuni
Emili - Moniki26i
Kubusia - Zouzy1002

z okazji ukonczenia 11 miesiecy:)



1mchgxzv2gt.gif

Roczniaki​
5mtivui7mv9.gif
Spóznione zyczonka dla Tomeczka Agi z okazji 1 urodzinek i dla dzisiejszej Rocznej solenizantki Milenki - margerytki79 Wszystkiego Najlepszego


4rnmt4opzk2.gif
 
Witam się poniedziałkowo,
nowy tydzień i nowe wyzwania, w sobotę urządzamy Franiowi urodzinki, więc to będzie aktywny tydzień.
Prezenty zamówione, goście zaproszeni, menu już z grubsza też, muszę tylko z teściową zagadać by mnie troszkę wsparła :-) Tort ambitnie chciałam robić sama, ale nie wiem czy nie pójdę zamówić.
Nastrój mam średni, Franek ma gile do pasa i widać, że chyba coś poważniejszego się rozkręca. Leki już daję, dziś postawię bańki, no i do pediatry też się wybiorę. Mam nadzieję, że będzie dobrze, ale wspomnienia mam złe bo Stasiek pierwsze urodziny spędził na antybiotyku. No i mój starszak też z katarkiem, ale zaprowadziłam do przedszkola i liczę, że cały tydzień przechodzi, w piątek ma zabawę andrzejkową więc i motywacja jest.
Uciekam się przespać chyba, zieeeeeeewa mi się mocno. Franky właśnie usnął więc trzeba wykorzystać możliwości :-)

sto lat dla Tomcia i Milenki
 
Ostatnia edycja:
Witam się poniedziałkowo,
nowy tydzień i nowe wyzwania, w sobotę urządzamy Franiowi urodzinki, więc to będzie aktywny tydzień.
Prezenty zamówione, goście zaproszeni, menu już z grubsza też, muszę tylko z teściową zagadać by mnie troszkę wsparła :-) Tort ambitnie chciałam robić sama, ale nie wiem czy nie pójdę zamówić.
Nastrój mam średni, Franek ma gile do pasa i widać, że chyba coś poważniejszego się rozkręca. Leki już daję, dziś postawię bańki, no i do pediatry też się wybiorę. Mam nadzieję, że będzie dobrze, ale wspomnienia mam złe bo Stasiek pierwsze urodziny spędził na antybiotyku. No i mój starszak też z katarkiem, ale zaprowadziłam do przedszkola i liczę, że cały tydzień przechodzi, w piątek ma zabawę andrzejkową więc i motywacja jest.
Uciekam się przespać chyba, zieeeeeeewa mi się mocno. Franky właśnie usnął więc trzeba wykorzystać możliwości :-)

sto lat dla Tomcia i Milenki
no to w takim razie duzo zdrowka dl;a chłopaków, a dla Ciebie siły na przygotowania imperzy :) a ja sie z Wami witam i uciekam do pracy- jak ja nie lubie drugich zmian! ;) miłego dnia:)
 
Mamo Stacha duzo zdrowia dla chlopakow:) my mamy impreze za 2 tyg!!! masakra jak to szybko zlecialo! Dzis ide powloli roboc jakies zakupy:) ja torta robie sama:d zaparlam sie i juz:D
 
Ania, a jaki tort robisz? Będę wdzięczna za podpowiedzi, najlepiej proste w przygotowaniu :-)
Z biszkoptem pewnie sobie poradzę, z resztą gorzej :-/

no wlasnie biszkopt zwykly i czekoladowy:) a krem palnuje taki jak do karpalki i taka pianke owocowa:) ale ta pianka kupiona jest:)no i mam kupione juz literki z czekolady,posypke i pisaki:) mysle ze samo zrobie nie bedzie trudne ale przyozdobienie juz tak:D bo ja talentu nie mam.No i muysle ze dodam jakies owoce do niego by smak nie byl jakis mdly tego tortu:) tylmko nie wiem jeszcze jakie by mozna bylo:(
 
Witam się poniedziałkowo,
nowy tydzień i nowe wyzwania, w sobotę urządzamy Franiowi urodzinki, więc to będzie aktywny tydzień.
Prezenty zamówione, goście zaproszeni, menu już z grubsza też, muszę tylko z teściową zagadać by mnie troszkę wsparła :-) Tort ambitnie chciałam robić sama, ale nie wiem czy nie pójdę zamówić.
Nastrój mam średni, Franek ma gile do pasa i widać, że chyba coś poważniejszego się rozkręca. Leki już daję, dziś postawię bańki, no i do pediatry też się wybiorę. Mam nadzieję, że będzie dobrze, ale wspomnienia mam złe bo Stasiek pierwsze urodziny spędził na antybiotyku. No i mój starszak też z katarkiem, ale zaprowadziłam do przedszkola i liczę, że cały tydzień przechodzi, w piątek ma zabawę andrzejkową więc i motywacja jest.
Uciekam się przespać chyba, zieeeeeeewa mi się mocno. Franky właśnie usnął więc trzeba wykorzystać możliwości :-)

sto lat dla Tomcia i Milenki

ojejjjj -Oby Chłopcy się nie rozchorowali na dobre!Duuuuuużoooo zdrówka:tak::tak::tak:
Co do bańiek-to jestem ich wielką zwolenniczką.Julek miał 4 tgodnie -jakmiał pierwsze stawiane...Pomogło oczywiście:)
trzymam kcciuki z Roczek, ja mam tremę:tak::tak::tak:..Ty już masz doświadczenie:)
Ja jeszcze robię ostanie poprawki menu i 3-go będziemy śpiewać Happy Birthday :-):-)

Przyłączamy się do życzeń :):):)
 
Mamo Stacha zdrówka przesyłamy!!!!
U nas odpukać wszyscy zdrowi.

Tort na impreze urodzinowa zamówiłam dzisiaj, na nastepna imprezke tez zamówie, chyba ze sie zdecyduje sama upiec ale za dużo mam gości na głowie... pomyslimy!!
 
reklama
Ja juz nie mam sil do tej kupy Julki.
co chwile do nas wracaja zatwardzenia!
czopek podam to od razu wrzask i placz.. po chwili kulka kupkowa wraz z czopkiem i dalej to samo.
chce jej jablko dac ale nie chce... soczek tez jest be...
nie wiem co ja mam z nia zaczac robic....

Mamo Stacha zdrowka dla Franka... mi Julka alvbo dzis zaczyna pokasływać albo mi sie wydaje.. bede obserwowac do jutra.. i zobacze czy mi sie zdaje czy nie. Jednak lepiej oby sie zdawalo.
 
Do góry