reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

CZeść Dziewczynki- u nas dzisiaj pracowicie....praca w domu ma swoje minusy- jak się nie robi na bieżąco to w któryms momencie robi się nawał.....ech ten mój brak systematyczności:(:(:(

Daffi tez myślę,że powinnaś zasięgnąć rady lekarza
 
reklama
Daffi mała jak była malutka i miała zapracia to brała syrop - Lactulosum - lekarz jej przepisał i było git, kupka szła - moja bratowa ostatnio też miała problem wypiła syrop i sruuu poszło :p Natomiast małej mojego brata lekarz ostatnio przepisał Debridat na zaparcia - nie wiem jak Ty ale ja bym się przeszła do lekarza - bo to już troszkę trwa no nie ?

wiesz kochana to bylo tak ze miala przeszlo i teraz nawrocilo znow.....
ale wiesz co mysle ze przejde sie i pwoiem ze zaparcia ciezkie ma a w sumie nic nowego nie ma w menu....
 
idź Daffi, idź, po co sie ma dziecie męczyć.... jak nie da rady domowymi sposobami, to lekarz potrzebny bywa...

hmmm pojde dopiero jutro bo jutro przyjmuje lekarz na dzieciach zdrwych a na dzieci chore wole nie isc co by julka nie zlapala czegos oczekujac w kolejce. a u nas dzieci zdrowe przyjmowane sa we wtorki i czwartki.
dzis juz 2 kupy byly normalne tylko ciut mi sie odparzyla.
 
Nie pamiętam na ,którym wątku przeczytałam ,że któras z Was chciałaby zostać doulą.Weszłam na stonę fundacji rodzić po ludzku i faktycznie kurs będzie w pierwszej połowie roku.Kto się wybiera ze mną?
 
Dziewczyny a ja mam pyatnie jaki krem do twarzy ochronny polecacie dla maluchow na tą zimną pogode?
mam z bambino i z nivea ale widze ze dosc slabo dizalaja na julke.. strasznie skóra mocno jej peka na policzkach i nosku od zimna....
 
co do kremu to sama się zastanawiam jaki wybrac, tez na razie uzywam bambino ale z tej wiedzy co posiadam to powiem ze najlepiej wybrac taki na ktorym jest napisane "na mróz i niepogode" bodajze nivea ma taki i hipp ale nie jestem pewna na 100 % najlepiej jak bedziesz przechodzila gdzies kolo apteki to zapytaj o takie.
pamietam jak byla u mnie polozna po porodzie i wlasnie opowiadala o takich kramech do buźki ze nie warto kupować tych na każdą pogodę bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i zgadzam się z nia :)

ps. słodziachna córcia :)m moja jest z 16 grudnia i tez musze pare zdjec wstawic(jestem tu nowa) :)
 
co do kremu to sama się zastanawiam jaki wybrac, tez na razie uzywam bambino ale z tej wiedzy co posiadam to powiem ze najlepiej wybrac taki na ktorym jest napisane "na mróz i niepogode" bodajze nivea ma taki i hipp ale nie jestem pewna na 100 % najlepiej jak bedziesz przechodzila gdzies kolo apteki to zapytaj o takie.
pamietam jak byla u mnie polozna po porodzie i wlasnie opowiadala o takich kramech do buźki ze nie warto kupować tych na każdą pogodę bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i zgadzam się z nia :)

ps. słodziachna córcia :)m moja jest z 16 grudnia i tez musze pare zdjec wstawic(jestem tu nowa) :)
witam nowa mame:) napisz cos wiecej o sobie i corci:)
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pyatnie jaki krem do twarzy ochronny polecacie dla maluchow na tą zimną pogode?
mam z bambino i z nivea ale widze ze dosc slabo dizalaja na julke.. strasznie skóra mocno jej peka na policzkach i nosku od zimna....

ja używam z musteli, drogi jak pieron, ale co robić, jak Zosia taka wybredna ;)

ja również witam nową mamusie i jej córeczkę... Napisz coś więcej, cobysmy sie szybciutko zapoznali lepiej :)
 
Do góry