reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

Kasiuch no ja moze orlem nie jestem z gramatyki, ale nad tym slowem sie dlugo glowilam:) pomylka moja:)

Co do sztywnych nozek to Oliwie mam biede wyciagnac z krzeselka do karmienia!
 
reklama
Wybieracie sie na wakacje gdzies? My wylatujemy 25 lipca:) Ale wczesniej wyjezdzamy do mojej kuzynki. Tak wiec moze mnie nie byc dlugi czas na forum.
 
Laski spadam!
moje dziecie co chwile sie budzi z placzem wiec wylaczam kompa! do jutra!
z ranca mnie nie bedzie! zapomnialam sie pochwalic! jutro mam spotkanie z Madziarena i jej Amelka :)

Dobranoc
 
jeeeeeeeeeeeeeeeej ale mnie nie bylo ale wiecie jak to jest z malenka i do tego na wsi... net raz jest raz nie... no ale... u nas w porzadku... bylysmy wczoraj na szczepieniu... wazymy7700 i juz niewiele nam do 80 cm brakuje:):):) jakas modelka mi rosnie czy jak??? oki uciekam ... nadrobilam ale nie mma juz sily wszystkim odpisywac wybaczcie:):)

:cool:
 
reklama
Wybieracie sie na wakacje gdzies? My wylatujemy 25 lipca:) Ale wczesniej wyjezdzamy do mojej kuzynki. Tak wiec moze mnie nie byc dlugi czas na forum.

A ja jutro do Łukęcina z familja moja, czyli mezem, synem i piesiem:) ja z Frankiem na prawie mieciac planuje tam zostac, maz bedzie z nami tydzien, pozniej robia na tydzien zmiane z moja mama, a pozniej znowu wraca maz:)
 
Do góry