reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama

No koło świetne, ale Amelcia nie lubi się kąpać w kółkach i innych tego typu, ona woli jak może poszaleć na mamy rękach, nie ważne, że to maly klocek.

dziewuszki jak macie gdzies blisko POLO market to od 7ego sa promocje: deser gerbera:1,99 ,kaszka bobovita:5,99 ,sok bobovita:1,99 ,Pampers active baby:37,99 ,pieluchy happy:27,99!!!!
Ja kupowałam w Tesco Huggisy za 34,99

ogladacie mecz?:) ja kibicuje Ghanie:)
Ale mecz niesamowity !!!! GHANA !!! jestem załamana bi Brazylia odpadła :( moi faworyci, mój M ma jobla na ich punkcie.

może faktycznie źle ją osądziłyśmy, ale przez M. już nie ma się takiego zaufania do nowych :sad: annagruszka4 przepraszamy...

ula i cherie a ja bym znowu nie byla taka pewna! moze sie myle ale conieco nauczylam sie! nie ufac! bo sie zawiodlam a stalam murem za nia!
Anna gruszka nie chce cie oceniac ale.. jak mi udowodnisz ze jestes autentyczna to ci uwierze:-)

Ciężko jest teraz komuś zaufać, po tym co było, tylko dziwne, że annagruszka, czyta a nie pyta dlaczego ja osadzamy, co sie stalo, tak jakby wiedziala o co chodzi, a nie wierze, ze tyle postów wstecz przeczytała.


Ania wkleisz fotkę swoich córeczek?

właśnie, może dzięki temu uwierzymy, że Ty to Ty ...
 
reklama
Do góry