reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
ogladacie mecz?:) ja kibicuje Ghanie:)
ale tu kibicow mammy!

a dziewczyny powiedzcie mi, slyszalyscie o nowym wynalazku przeciwko owadom z chicco? Takie cos: CHICCO ODSTRASZACZ KOMARÓW Z KLIPSEM DO WÓZKA (1102685065) - Aukcje internetowe Allegro
ale cenaaaaaaaa:szok:za taki cos:/


A ja wyczytałam że przez mrożenie traci się wiele witamin!
Więc osobiście wolę ugotować np jeden obiadek na dwa dni niż dawać mrożony!
Ale to tylko moje zdanie:)
ja kupuje sloiczki leniem jestem:p

Ja jestem z Kalisza.
A u mnie nic sie powaznego nie dzialo w trakcie porodu, procz tego, ze sil nie mialam na przenie. Po porodzie 2 dni mialam spuchniete i fioletowe oczy:)
sorry ale mam jobla na punkcie poprawnej polszczynzy chyba raczej PARCIE

Stoja juz wasze dzieci na nozkach jak sie je trzyma pod paszkami???Moja stoi ale zaraz jej sie nozki uginaja.

moj juz sam w lozeczku stoi:D
:szok:

Nie bylo latwo bo 3 razy juz sie poddawalam. Pediatra mimo, ze mila babka, to specjalnie mnie napieprzala, ze mam duzo pokarmu a karmic nie chce. Wjechala mi doszczetnie na ambicje, nieraz plakalam przez jej slowa, ale dzis jestem jej wdzieczna bo udalo mi sie pokarm utrzymac, udalo mi sie naklonic corke do picia mojego mleka.

Z Julka roznie sobie radze. Niestety nieraz musze ja oszukac i np mieso, ktorego nie lubi, wkladac miedzy salatke czy ziemniaki, oczywiscie w mikroskopijnych wielkosciach...
Ale oczywiscie slodycze uwielbia.
Lubi tez np szpinak czego ja przelknac nie jestem w stanie.
ja bym tak nie dala na siebie wjezdzac:/:baffled:
produkujecie na biezaco!
nie nadazam
Daffi ja ci moge swoj porod opisac, bo jeszcze wam nie opowiadalam:p
obsikalam polozna, i uciszalam polozna i K jak sobie rozmiawiali:p
a skurcze zaczely mi sie o 23 30 grudnia a urodzilam 31 o 21.55!
jestem sama w domu i mam przesluchy ze ktos przy zamku majstruje!:baffled:
 
reklama
Do góry