reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

Lanjaa przypomniało mi się, jak wysłałaś mi paczkę i listonosz zgłupiał troszkę, bo nazwisko mi zmieniłaś :-D Ale już się do tego przyzwyczaiłam serio :-D Kiedyś w szpitalu miałam 6 różnych wersji mojego nazwiska :-D na wynikach inne, na sali inne, na wypisie inne :-D
 
reklama
a ja siedze na tajnym i czekam aż któraś przyjdzie, a wy tu sobie plotkujecie :-)

A dla mnie są takie sztywne...chyba za bardzo się do pampersa przyzwyczaiłam :-D Ale za to mają fajne Disneyowskie obrazki :-)
Alkowi podobają się i je ogląda przy przebieraniu :-D
ooo rozmowa o pampersach ;-) ja też wole pampersy bo są miększe, a huggisy takie sztywniaki straszne. Choć nie wiem czemu, ale przy Dominice wolałam Huggisy :szok: :tak:
 
a ja siedze na tajnym i czekam aż któraś przyjdzie, a wy tu sobie plotkujecie :-)


ooo rozmowa o pampersach ;-) ja też wole pampersy bo są miększe, a huggisy takie sztywniaki straszne. Choć nie wiem czemu, ale przy Dominice wolałam Huggisy :szok: :tak:

Widziałam :-D
Mnie zawiodły Happy :-( Przeciekały cały czas...
 
a ja to wam powiem, że jeszcze nie próbowałam innych pampersów niż Huggisy i Pampers.
Musze kiedyś się wybrać i spróbować np tych Happy albo Rossmańskich. Może akurat podejdą, a one chyba są tańsze niż Pampersy no nie?
Bo u mnie paka pampersów 53zł :szok:
 
Mika- to zależy czy tańsze, w promocji pampersy czasem wychodzą taniej
Ze mnie taki ekspert jak z koziej d... trąba:-D bo my pampersujemy się tylko na noc ale co tam. U nas ostatnio pampersy codziennie rano przewciekały- ten mój wiercipiętek tak się turlała że wszystko leciało bokiem. W tej kwestii huggisy są dużo lepsze- są właśnie sztywniejsze ale mają więcej tego materiału przy nóżkach i nic(przynajmniej nam) nie ucieka. Chłona bardzo dobrze, mam wrażenie że też lepiej niż pampersy. Ale gdybym miała uzywać też na dziej to pampersiki sa chyba wygodniejsze dla dziecka- takie mięciutkie i malutkie
Co do innych firm- w tamtym roku opiekowałam się malutka Asią- jej rodzice testowali różne pieluchy i z innych mi się najbardziej podobały te z rossmanna i z lidla
 
Przetrwały jak na razie kupę Alusia :) Założyłam mu i od razu kupa :-D Były w promocji w realu za 38 zł chyba - z chusteczkami gratis :tak:
Zobaczę czy siusiu też przetrzyma ładnie i czy nie wyleci bokiem.
Powodzenia na szczepieniu i napisz później ile waży imiennik mojego klopsa :))
napisze napisze:)
no u mnie wlasnie tez jest promocnja na nie a pampersy mi sie juz powoli koncza:)
 
a ja to wam powiem, że jeszcze nie próbowałam innych pampersów niż Huggisy i Pampers.
Musze kiedyś się wybrać i spróbować np tych Happy albo Rossmańskich. Może akurat podejdą, a one chyba są tańsze niż Pampersy no nie?
Bo u mnie paka pampersów 53zł :szok:

no papmersiaki sa drogie ale czesto sa promocje :) ostatnio kupilalam 150 pieluch za 89 zl:) teraz bym chciala sprobowac huggisow bo tez sa promocje na nie:)
 
a ja jestem z happy baaardzo zadowolona! jak dla mnie rewelacja, kupiłam je w zeszłym tyg i ani razu siusiu nie przeciekło:D:D:D
ja ich nie kupowalam ale czasmi polozne jak braly malego na kompanie i zapomnialy brac naszej pieluchy to zakladaly happy:) tez nie przeciekaly:) ale w porownaniu do pampersow sa zdecydowanie grusze i sztywniejsze:)
 
reklama
a ja to wam powiem, że jeszcze nie próbowałam innych pampersów niż Huggisy i Pampers.
Musze kiedyś się wybrać i spróbować np tych Happy albo Rossmańskich. Może akurat podejdą, a one chyba są tańsze niż Pampersy no nie?
Bo u mnie paka pampersów 53zł :szok:

Czasami warto w promocji popatrzeć i wychodzą taniej :tak:

napisze napisze:)
no u mnie wlasnie tez jest promocnja na nie a pampersy mi sie juz powoli koncza:)

Mi też i dlatego te kupiłam :tak:
 
Do góry