reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

Moja też od paru dni marudzi że hej i nawet nie płacze, tylko krzyczy. Często ten krzyk przechodzi w śmiech a potem znowu w krzyk. Wytrzymać nie idzie. A zabawką pobawi się 5 sekund potem buch i krzyk. Nie wiem co to- zęby? No bo skąd takie marudzenie. Nawet jak dam picie- to pije, po czym wypycha butelkę, a jak zabiorę, to płacze, że nie ma.

to u nas jest tak samo!!!!!!!!!

Fikusek- dziekuje, no to duzo was tam bylo!
 
reklama
Witajcie dziewczynki wybaczcie ale nie dam arady was nadrobic, nawet nie probuje,
aha wracam na dobre, mam nowego starego lapka bez zawiasow:-D:-D:-D
wiec tak:
My PO CHRZCINACH...oj dzialo sie, oli przed msza sie nie wyspal i marudzil w kosciele, ja sie stresowalam tak ze mi sie nogi trzesly, ale z synka jestem dumna, dal rade byla 4 dzieci razen z nami wszystkie takie malenstwa tylko my tacy duzi:p
nie plakal wogole jak go polewali, tylko zainteresowal sie ksiedzem:)potem juz z gorki, w restauracji pospal sobie 2 razy:p:tak:

a tak wogole to w sobote to byly jaja!!!!!!!!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:zamowione przez internet garniturek nie doszedl i musialam kupowa calkiem nowy za 90 zl!:/ ale juz za nami to najwazniejsze i wklejam wam tu fotki:


NO jest i nasz nowy ANIOŁECZEK! slicznie kochana !Piekne fotki i dobrze ze juz macie to za soba he he he !
 
Mój Franek i Stasiek zresztą też, również są wyjątkowo zmierzli dzisiaj. A ja jestem wściekła jak osa. Franek akurat łaskawie usnął, ale Stasiek wyje, M go "wychowuje". Ehhhh zaraz wyjdę z siebie i stanę obok.
 
moj na ostatnim wazyl 8 kg. :) teraz obstawiam ze kolo 9 bedzie:) i poprosze zeby go zmierzyla jak nie zapomne bo ciekawi mnie ile ma wzrostu bo ubranka to juz 80 nosi:) ale z ubrankami roznie moze byc:)
wiesz co moj antek tez juz wchodzi w 80:-Dale wiekszosc i tak jeszcze74. Wielkolud!:-D

Witajcie dziewczynki wybaczcie ale nie dam arady was nadrobic, nawet nie probuje,
aha wracam na dobre, mam nowego starego lapka bez zawiasow:-D:-D:-D
wiec tak:
My PO CHRZCINACH...oj dzialo sie, oli przed msza sie nie wyspal i marudzil w kosciele, ja sie stresowalam tak ze mi sie nogi trzesly, ale z synka jestem dumna, dal rade byla 4 dzieci razen z nami wszystkie takie malenstwa tylko my tacy duzi:p
nie plakal wogole jak go polewali, tylko zainteresowal sie ksiedzem:)potem juz z gorki, w restauracji pospal sobie 2 razy:p:tak:

a tak wogole to w sobote to byly jaja!!!!!!!!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:zamowione przez internet garniturek nie doszedl i musialam kupowa calkiem nowy za 90 zl!:/ ale juz za nami to najwazniejsze i wklejam wam tu fotki:
dobrze ze wszystko sie udalo i ze dziecie grzeczne bylo:-)wstydu mamie nie zrobil! A zdjecia sliczne!

Moja też od paru dni marudzi że hej i nawet nie płacze, tylko krzyczy. Często ten krzyk przechodzi w śmiech a potem znowu w krzyk. Wytrzymać nie idzie. A zabawką pobawi się 5 sekund potem buch i krzyk. Nie wiem co to- zęby? No bo skąd takie marudzenie. Nawet jak dam picie- to pije, po czym wypycha butelkę, a jak zabiorę, to płacze, że nie ma.
a moze te nasze dzieciaczki umowily sie i strajkuja? tylko przeciwko czemu...heh
 
luuuuuzna najlepszego dla malego:0

ratujcie!!!!!!!!!!!! moje dziecie marudzi nie chce (WCALE!!!) jesc, zasliniona jak swinka doslownie-albo jak ja na widok slodkosci_ cos mnie ostatnio napadlo:).... i wszystko idzie do dziubala!!!!!!a za chwile body mokre i musze przebierac!!!!!!! zeby???? a jak nie to co to??? bo zwariuje!!!!!!!

nie odzywalam sie bo u mamy na wsi bylam dogadac sie coby mi mala w sobote zostala...( mam akurat swoje cwiercwiecze i maz zaprosil moich znajomych,, ja mam isc sie odstresowac a on impreze przygotuje:)) no wiec zawoze mala w sobote przed poludniem a jade po nia w niedziele wieczorem.... milusio... ale pewnie bede dzwonila ze 20 razy zeby sie upewnic czy wsio ok,....:):):)
 
wogole to nie napisalam, bo to na szybko bylo,
ale przed msza wyszlismy szybciej na dwor bo widzielismy ze olek spiacy jest i zeby jescze sie kimnal, przed tym wszystkim no i wyszlismy, a on co?
NIE ZASNAL, malo tego- zrobil kupe i ulal na koszule......no to zmierzamy do kosciola, zmieniamy pampka w zakrystii i idziemy na msze i slyszymy ze tam juz zaczyna sie msza! no to dawaj!
ale na szczescie zdazylismy:D
 
luuuuuzna najlepszego dla malego:0

ratujcie!!!!!!!!!!!! moje dziecie marudzi nie chce (WCALE!!!) jesc, zasliniona jak swinka doslownie-albo jak ja na widok slodkosci_ cos mnie ostatnio napadlo:).... i wszystko idzie do dziubala!!!!!!a za chwile body mokre i musze przebierac!!!!!!! zeby???? a jak nie to co to??? bo zwariuje!!!!!!!

nie odzywalam sie bo u mamy na wsi bylam dogadac sie coby mi mala w sobote zostala...( mam akurat swoje cwiercwiecze i maz zaprosil moich znajomych,, ja mam isc sie odstresowac a on impreze przygotuje:)) no wiec zawoze mala w sobote przed poludniem a jade po nia w niedziele wieczorem.... milusio... ale pewnie bede dzwonila ze 20 razy zeby sie upewnic czy wsio ok,....:):):)

oj cos dzisiaj wszytkie maluchy marudza:D no z tego co piszesz to chyba zabale:) chociaz moj zawsze wszytko do buzi pakuje ale ostatnio zaczal sie tez slinic:)poczekamy ,zobaczymy czy co wyjdzie czy nie:)
ja jak zostawiema malego z mama to tak samo po 20 razy dzownie i sie pytam:D no az sam mi sie nr wykreca,nie umiem sie powstrzymac zeby nie zadzwonic:D
 
wogole to nie napisalam, bo to na szybko bylo,
ale przed msza wyszlismy szybciej na dwor bo widzielismy ze olek spiacy jest i zeby jescze sie kimnal, przed tym wszystkim no i wyszlismy, a on co?
NIE ZASNAL, malo tego- zrobil kupe i ulal na koszule......no to zmierzamy do kosciola, zmieniamy pampka w zakrystii i idziemy na msze i slyszymy ze tam juz zaczyna sie msza! no to dawaj!
ale na szczescie zdazylismy:D
skad ja to znam:) moj dokladnie to samo zrobil tylko ze jeszcze zdarzyl ....zasnac:) myslalam ze w kosciele mi rece odpadna:D
 
reklama
luuuuuzna najlepszego dla malego:0

ratujcie!!!!!!!!!!!! moje dziecie marudzi nie chce (WCALE!!!) jesc, zasliniona jak swinka doslownie-albo jak ja na widok slodkosci_ cos mnie ostatnio napadlo:).... i wszystko idzie do dziubala!!!!!!a za chwile body mokre i musze przebierac!!!!!!! zeby???? a jak nie to co to??? bo zwariuje!!!!!!!

nie odzywalam sie bo u mamy na wsi bylam dogadac sie coby mi mala w sobote zostala...( mam akurat swoje cwiercwiecze i maz zaprosil moich znajomych,, ja mam isc sie odstresowac a on impreze przygotuje:)) no wiec zawoze mala w sobote przed poludniem a jade po nia w niedziele wieczorem.... milusio... ale pewnie bede dzwonila ze 20 razy zeby sie upewnic czy wsio ok,....:):):)
kochana ja bym obstawiala jednak zabki:tak:nic innego nie przychodzi mi do glowy,bo to chyba zachowanie typowe dla ryzykow:-)
a co do imprezy to swietny pomysl,odstersujesz sie troche i odpoczniej od malej. Ale musze ci pow ze cie podziwaim ja bym chyba nie dala rady bez antolka przez 2dni.
 
Do góry