reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

Hej dziewczynki!!!
U nas noc calkiem w miare. Julcia wciaz obraca sie na brzuszek w nocy, ale dzis moj D do nie wstawal ja obracac spowrotem a pozniej jak wybila 4:30 to juz wstal bo na 6 do pracy hehe...biedak, ale nie narzekal.
Widze, ze pieluszki na tapecie...ja uzywalam tylko huggies i pampers i pampersy rzadza!!! huggiesy byly dla mnie za sztywne az mi sie julki szkoda zrobilo i jej spowrotem mieciutkiego pampersa zalozylam i oczywiscie nie wiemy co to przeciekanie.


hej dziewczynki:)
my sie obudziliśmy koło8 ja zjadłam kawałek ciacha i pije herbatke:)
zaraz ide sie kąpać a potem trzeba odkurzyć:)
kupiliśmy w ikea nowy materac, najpierw J nie odjął 20 cm (z każdej strony 10cm ma rama) i kupiliśmy zły wymiar 180 zamiast 160 na 200..więc trzeba było wymieniać. wczoraj chcieliśmy założyc pokrowiec i dupka ja wziełam zły wymiar 90x200..no *******y z nas niezłe!!
kupilismy wczoraj do akwarium nowe rybki dla synka 2 glonojady, 3 mieczyki, 4 hokejki i 5 brzanek:) kiedyś mieliśmy mega akwarium ale J zaniedbał..teraz ja wziełam to w swoje ręcę:) chce żeby młody miał atrakcje:)

ooo super! My tez mielismy kiedys tropikalne rybki:) nawet 2 akwaria, jedno secjalnie dla neonek i innych maluchow zeby wieksze sie nie znecaly hehe.
A teraz mamy jedno morskie akwarium - pasja mojego D...ciagle w nim grzebie. Julce oczywiscie sie podoba:)
 
reklama
Kala a probowalas malej po zasnieciu klasc wiekszego miska zeby sie nie mogla przekrecic na brzuszek? u mnie takie cos poskutkowalo i teraz sie juz nie przekreca w nocy:)
 
No wlasnie musze sprobowac. Boje sie tylko, ze ona go skopje...no ale zobaczymy moze akurat da rade:)

ja Aluskowi kladlam takiego mega miska ze nie bylo mowy o przekeceniu:) ale wydaje mi sie ze moze byc tez np,koc zwiniety:) szkoda by mala wtswala w nocy no i wy:) moze akurat i u was takie cos zda egzamin:)
 
Hej dziewczynki!!!
U nas noc calkiem w miare. Julcia wciaz obraca sie na brzuszek w nocy, ale dzis moj D do nie wstawal ja obracac spowrotem a pozniej jak wybila 4:30 to juz wstal bo na 6 do pracy hehe...biedak, ale nie narzekal.
Widze, ze pieluszki na tapecie...ja uzywalam tylko huggies i pampers i pampersy rzadza!!! huggiesy byly dla mnie za sztywne az mi sie julki szkoda zrobilo i jej spowrotem mieciutkiego pampersa zalozylam i oczywiscie nie wiemy co to przeciekanie.

ooo super! My tez mielismy kiedys tropikalne rybki:) nawet 2 akwaria, jedno secjalnie dla neonek i innych maluchow zeby wieksze sie nie znecaly hehe.
A teraz mamy jedno morskie akwarium - pasja mojego D...ciagle w nim grzebie. Julce oczywiscie sie podoba:)

toz to akrobatka z mojej synowej:-Ducaluj ja od antosia:-D
co do pampkow to mi tak zal bylo maledo w biedronkowych ze mnie az tylek bolal z przejecia hehe!!!
 
kala wstaw foto akwarium jak mozesz:)

Oto ono tak na szybko:
(tak za duzo nie widac na nim bo sie ryby troche pochowaly, moze pozniej wrzuce lepsze zdjecia ktore D ma w kompie ja u siebie tylko takie znalazlam...)
IMG_3251.jpg

Jezeli masz zdjecie swojego to ja chetnie bym zobaczyla:-)
 
Ostatnia edycja:
jakie sliczne akwarium:) zawsze chcialam miec takie rybki ale pan w sklepie powiedzial ze drogi jest sprzet do ich akwarium:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oto ono tak na szybko:
(tak za duzo nie widac na nim bo sie ryby troche pochowaly, moze pozniej wrzuce lepsze zdjecia ktore D ma w kompie ja u siebie tylko takie znalazlam...)
Zobacz załącznik 256319

Jezeli masz zdjecie swojego to ja chetnie bym zobaczyla:-)

kurcze petarda!! to jest malawi prawda?
ja naszym sie pochwale jak je troche odreanimuje:) bo teraz to nie ma czym napradwe:)
 
Do góry