reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Wg mnie u nas jest typowa biegunka... Maciek od 3 dni robi średnio 7 kup dziennie + 2 w nocy, dzisiaj może pobić rekord bo już zrobił 5:-( Oprócz tego, że te kupki są wodniste to mają jeszcze w sobie śluz :wściekła/y: Pediatra powiedziała, że jakby była temp to wtedy można podejrzewać rota... ale ma na wszelki wypadek wpaść do nas po 19 ;-)
Na razie wpakowałam Maćkowi marchew z ziemniakiem i wieczorem dam mu kaszkę na mleku mod, bo zawsze je kleik na moim mleku... może to troszkę scali te kupsztale :confused:
Co do wody to Maciek niestety nie chce jej pić... gryuzie smoka, ale jak coś przez przypadek wypije to później zwraca :-( Przystawiam go do piersi, żeby troszkę sobie popił, ale nie wykazuje zbyt dużego zainteresowania:-D

a może po prostu zaczął jeść coś co go uczula? bo śluz w kupie często oznacza uczulenie..
a015.gif


Cezsc dziewczyny, jas nie czytam Was ostatnio bo sie uczej tej obrzydliwej ortopedii...... Jutro egzamin o 12tej, trzymajcie kciuki za nas. Juz 10 dni bez chlopakow, dobrze ze to tylko 60 km to jutro po egzaminie pedzimy do nich cociaz na jeden dzien. Ide sie uczyc :(
kciuki zaciśnięte :tak:


wszystkie będą spały cały dzień :-D
i do tego całą noc :-D
 
reklama
ciekawe co te nasze dzieci wymysla nam jutro na dzien matki :)
ja to zyczyłabym sobie tylko spokoju :tak:

Ja również trzymam kciukasy za wszystkie uczące się i zdające egzaminy.

a może po prostu zaczął jeść coś co go uczula? bo śluz w kupie często oznacza uczulenie..
a015.gif

i do tego całą noc :-D
:-):-):-) nie no bez przesady.chyba bym nie wiedziała co mam ze soba zrobic ;-);-) ale perspektywa miła :-)

My dzisiaj byłysmy na spacerku tu i tam.zmachałam się w tej parnocie i spiekłam sie jak rak.najgorsze,że zapomniałam posmarowac sobie ramion i mam takie czerwone auuuuuuuuu.

a moja niunia nieźle sobie to wymyśliła :-)usypia mi tak do 19.30 a po 20 przebudza sie zeby sie do cysia poprzytulac,bo ssac go wcale nie chce :-D

Dziewuszki macie pieluchy godne polecenia??
Ja używam pampersów ale powiem wam,że nie jestem z nich zadowolona w ogóle.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, witam sie tak pozno bo dzis zabiegana jestem....
znowu robi sie ze mnie klebek narwow, bo ledwo co przestalismy podawac leki a maly cos znowu pokaszluje! no jestem zalamana!
 
Wiecie.... mój syn dzisiaj przepełzał sam jakieś pół metra!!:tak: w szoku byłam, leżał na macie, ja siedziałam tv oglądałam a on dupsko w górę, nogi pod siebie i tak mu sie udało;-) Już wcześniej próbował ale w miejscu cały czas leżał!
 
Maarta ..no niezły jest Piotruś:-D:-D:-D

Kasiuch..a już tak strasznie kaszle? Mam nadzieję że to nic złego znowu
Tomek też od kilku dni pokasłuje..ale mi się wydaje że on...tak jakby wygłupia się..na pewno nie jest chory..to jest taki suchy kaszelek

A zapomniałam napisać że dziś przy szczepieniu w końcu zapytałam się pielęgniarki co nasz doktor sądzi o ściąganiu napletka chłopcom..i na szczęście jest na nie:-D
 
Ale mi małż niespodziankę zrobił:-D Zamiast o 2 to teraz wrócił z pracy..a ja znów przed komputerem:zawstydzona/y:
 
Aga nie przejmuj się hehe nie tylko Ty przed kompem;-)
Tak Mea silnego chłopa mam i na dodatek wie jak kombinować;-)
Dobrze ze łóżeczko obniżone do połowy bo nie wiadomo czym teraz nas dzieciaki mogą zaskoczyć:tak:


Wszystkim Dziewczynom powodzenia na egzaminach!!!!!
 
reklama
Do góry