reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a ja pytałam dwóch naszych pediatrów i położną i mówią żeby ściągać. Po prostu można zgłupieć od ilości opinii
d015.gif

A ja nie wiedziałam, że T sciągał małemu :-D Ale tak ładnie odchodził, że nawet nie pomyslałam, żeby coś mówić...
 
reklama
a ja pytałam dwóch naszych pediatrów i położną i mówią żeby ściągać. Po prostu można zgłupieć od ilości opinii
d015.gif
Temat był kilkakrotnie poruszany:tak: Pediatrzy mówią swoje a konsultowałam się z chirurgiem i urologiem dziecięcym i oni powiedzieli : Łapy precz od napletka;-)
Dla mnie osobiście chirurg dziecięcy ma większy autorytet od pediatry;-):tak: Poza tym miał racje bo Antkowi nie ściagałam i sam się zsunął;-)
Poza tym jak za czesnie to zrobisz to dziecko moze łapać infekcje, ten napletek to naturalna ochrona przed zarazkami.
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam z okazji Dnia Matki, uśmiechu, radości, pociechy ze szkrabów. :-D:-D:-D
A ja się muszę pochwalić , bo nie wytrzymam!!!:-D:-D:-D Dostałam dzisiaj prezent na Dzień Matki od mojego smyka. Weroniczka pierwszy raz sama usiadła w łóżeczku. :szok: Wchodzę do pokoju, a ona sobie siedzi w łóżeczku i tarmosi swojego ulubionego misia i uśmiech od ucha do ucha. Ale się cieszę!!! :-D:-D:-D Zrobiłam parę zdjęć, wkleję je do albumu wieczorem.
Pozdrawiamy.

No wielkie brawa!!!!!!
 
Witam mamy i z okazji naszego pierwszego święta Mamy życzę Wam dużo usmiechu zadowolenia i pociechy z naszych maluszków a za rok pewnie przyjdą już do nas z kwiatkiem.
 
Z okazji DNIA MATKI wszystkim moim koleżankom z którymi przeżyłam trudy i piękne chwile ciąży, porodu i wychowywania dziecka życzę słonecznych dni, pociechy z naszych smyków, dużo uśmiechu na twarzy, bo WSZYSTKIE jesteśmy najlepszymi mamami na świecie :) Dla niektórych z nas to 1 święto, tym bardziej cieszmy się z tego pięknego dnia :))

[URL=http://img203.imageshack.us/i/obraz026wi.jpg/] [/URL]

dzikeuje i dołaczam sdie do zyczen dla wszytskich mamus:)
 
Wiecie co wam powiem?????
mje dziecko znow spalo cala noc bez wstawania po smoczka! i obudzila sie dopiero o 7 rano a nie o 6hehhehe:)
ale dzis stuka nam 22tydz i 5 dzien a od 23 tyg niby znow skok rozwojowy i widze po mlodej ze juz nie chce grzecznie polezec tylko ciagle marudzi i cos jej nie gra:):):):) hehe
 
Wow. To 10 gram mniej ważył od Igorka ale długaśny strasznie. :) Wrzuć wrzuć fotke. Ja spadam na spotkanko z Purchawką ale zajrze potem :)

Mamusie Kochane Wszystkiego Naj Naj Naj Naj Naj .........

No dziewczyny Beti byly duzo mniejsze a juz pod koniec tak ją wywaliło! ogromniasty brzuszek miala ale jaki sliczny i kształtny:)
 
ja sie dolacze do zyczen dla wszystkich MAM !! tym co obchodza to swieto po raz pierwszy i tym co juz go swietowaly zyczymy aby juz zawsze ten dzien zaznaczal sie w kalendarzu wielkim usmiechem!!!!
 
reklama
Do góry