reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cezsc dziewczyny, jas nie czytam Was ostatnio bo sie uczej tej obrzydliwej ortopedii...... Jutro egzamin o 12tej, trzymajcie kciuki za nas. Juz 10 dni bez chlopakow, dobrze ze to tylko 60 km to jutro po egzaminie pedzimy do nich cociaz na jeden dzien. Ide sie uczyc :(

buuu, a o mnie to już zapomniałyście :sad:

I ja! I ja! Jutro egzamin;)
trzymam za Was kciuki dziewczyny - powodzenia :)!
 
reklama
A mnie Tomek dziś strasznie zaskoczył:szok:
Po szczepieniu zasnął w domu na 2,5 h..i obudził się o 15..i potem o 17 za nic nie chciał zasnąć:szok: O 17.45 stwierdziłam że to bez sensu..wzięłam go do pokoju i aż do 19.30 był super grzeczny:-D Tylko potem jak mu dawałam flachę to musiałam go ciągle budzić bo tak mu się oczka kleiły:-D Kochany mój!
My łóżeczko już też obniżyliśmy choć mały jeszcze sam się nie podciąga..ale wierci się tak że już wolę się zabezpieczyć!
No i na dniach podejrzewam że wyjdą mu ząbki bo ma takie banie na dziąsłach że szok:szok:

Ja oczywiście też trzymam kciuki!!!!!
 
Dziewczyny mam do Was pytanie- polecacie jakieś dobre kremy antycelulitowe ? Po ciązy stan moich ud trochę się pogorszył, stosowałam jakiś czas serum z firmy Liren ale efektów nie widzę.. a marzę o tym by dobrze sie czuć w stroju kąpielowym .. jak macie jakieś wypróbowane sposoby to poradźcie mi coś :)
 
Wszytskiego Najlepszego dla czupryniastego synka Emiry! STO LAT ROBERCIK:):):)

PS. Mea skasuj zdj na liscie u Emiry bo pisze ze syn robert konrad a zdjecie wstawione jest dziewczynki i podpisane Anielka...:):):)hehe

Kochana jestes! :happy2:

Jestem pewna,że cos jej się sni.może nie tak jak nam,ale ona w swoich snach przeżywa spędzony dzień.
z resztą słyszę i widzę jak źle spi a kiedy dobrze spi.
jak ma koszmarki to piszczy i sie wierci,jest bardzo niespokojna.a jak śpi jej się cudnie to usmiecha się przez sen po prostu jest spokojna :-)
julka cieszę się ,że z bioderkami wszystko ok.
my tez się na urlop wybierzemy do Polski porobic wszystkie potrzebne badania malutkiej.niech ja zbada porządny pediatra bo tu same cymbały są.
dacie wiarę że badali ją tylko w pszych 2 tyg życia??aj szkoda gadac.
hot chocolate mysle,ze pediatra wie co mowi.moze umow sie na wizyte i po prostu niech zbada malego.bedziesz spokojniejsza.

klikacie jak oszalałe ;-) dopiero nadrobiłam a już uciekac muszę.
brzdąc właśnie się dobudza.czas na cysia i spacerek.
u nas dzisiaj piękna pogoda takze dzien spedzimy na zewnatrz.
milego dzionka dziewczynki
sto lat dla Robercika :-)

A ile tych kupek jest na dzien?Bo jesli sa to 3 kupki luzne to to nie jest biegunka:no:
Co do rotawirusa to wiem ze mozna przeniesc go na dłoniach,dlatego tak wazne jest mycie rak:tak:moim zdaniem jesli bylby to rotawirus to organizm reagowalby na niego goraczka:tak:ja obstawiam zabkowanie:tak:i wcale nie musi byc widac zabkow:no:
A jesli nawet pediatra wypisze skierowanie do szpitala to wcale nie musisz tam sie zglaszac...to twoja decyzja.

STO LAT DLA ROBERCIKA!!!

Dziekuje dziewczynki BARDZO za zyczenia a Robercik macha do Was grzywa :-D

Hot Chocolate to dobrze że was odwiedzi lekarka..jak go obejrzy to na pewno się uspokoisz!

A my już po szczepieniu ..naszego pediatry nie było i oglądała go inna pani doktor i była w szoku że taki duży( przed nami była dziewczunka pólroczna)..powiedziała że wygląda jak roczne dziecko..hi hi wg mnie trochę przesadziła!
Tomek waży 8200 (coś dodaje ta moja waga..lepiej dla mnie) a mierzy 72 cm! Troszkę popłakał i długo nie mógł się uspokoić ale był już czas jego spania i musiałam nieźle się namęczyć żeby mi nie zasnął w aucie

Duzy jest :tak: A mi sie troche smutno zrobilo jak to przeczytalam bo moj synek przez dlugi czas byl rozmiarow Twojego a ostatnio waga przestala isc w gore a wrecz duzo spadla :-( Nie mam pojecia co jest tego przyczyna. Jest tylko cyckowy i jeszcze nie rozszerzylam mu diety. Moze to to :confused:

A jesli chodzi o spanie to (odpukac ;-)) wydluzenie przerwy po ostatniej drzemce jak do tej pory pomoglo :tak:
 
Z okazji DNIA MATKI wszystkim moim koleżankom z którymi przeżyłam trudy i piękne chwile ciąży, porodu i wychowywania dziecka życzę słonecznych dni, pociechy z naszych smyków, dużo uśmiechu na twarzy, bo WSZYSTKIE jesteśmy najlepszymi mamami na świecie :) Dla niektórych z nas to 1 święto, tym bardziej cieszmy się z tego pięknego dnia :))

[URL=http://img203.imageshack.us/i/obraz026wi.jpg/] [/URL]
 
Ostatnia edycja:
WITAMY :-)

Wczorajszy dzień zakręcony był...jejku laski zapomniałam, jaki maciupeńki jest noworodek :szok: Teraz sobie zdaję sprawę, jakie nasze dzieci są duże :szok: Mały jest śliczny :tak: i grzeczniutki :tak:

No i wiem od czego mi mały tak długo spał - od KASZKI!! :szok: wszystkie pisałyście, że nic nie daje, a u mnie odwrotnie. Celowo mu wczoraj żadnej kaszki nie dałam i efekt taki, że pobutka o 5.
Czyli już wiem...

Spóźnione życzonka dla Robercika Emiry :***
 
Kochane w dniu naszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia!!

Jest jedno takie serce
spośród serc wielu tysięcy
i bije wciąż nieprzerwanie
i kocha najgoręcej.
To serce naszej Mamy
najlepsze w całym świecie
i nigdy takiego serca nie odnajdziecie.
Mijają lata w rozpędzie
twarde skały czas krusz.
Miłość matki do dzieci
żaden czas, nigdy nie ruszy.
0842538266.jpg
 
witam z rańca :-) dziś nasze święto ;-)
dlatego wszystkiego najlepszego pod nie!!!

Dziewuszki macie pieluchy godne polecenia??
Ja używam pampersów ale powiem wam,że nie jestem z nich zadowolona w ogóle.

ja też używam pampersów i jestem bardzo zadowolona ;-)

A zapomniałam napisać że dziś przy szczepieniu w końcu zapytałam się pielęgniarki co nasz doktor sądzi o ściąganiu napletka chłopcom..i na szczęście jest na nie:-D
a ja pytałam dwóch naszych pediatrów i położną i mówią żeby ściągać. Po prostu można zgłupieć od ilości opinii
d015.gif
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam z okazji Dnia Matki, uśmiechu, radości, pociechy ze szkrabów. :-D:-D:-D
A ja się muszę pochwalić , bo nie wytrzymam!!!:-D:-D:-D Dostałam dzisiaj prezent na Dzień Matki od mojego smyka. Weroniczka pierwszy raz sama usiadła w łóżeczku. :szok: Wchodzę do pokoju, a ona sobie siedzi w łóżeczku i tarmosi swojego ulubionego misia i uśmiech od ucha do ucha. Ale się cieszę!!! :-D:-D:-D Zrobiłam parę zdjęć, wkleję je do albumu wieczorem.
Pozdrawiamy.
 
Do góry