reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Anka a co dostałaś? Co dostałaś? :)
erotyczną bielizne :p
kwiaty w doniczce bo jak to moj małż stwierdzil jesli bede miala chociaz jedne od niego w doniczce to moze bede o nie dbac :-D - bo ja nie lubie jakos kwiatow :p
i pieniadze na ' kup sobie co chcesz' :-D ale tylko sobie !! :-D

no a tak faktycznie urodziny robie w weekend :)
 
reklama
Nadrobić nie dam rady.

Anoola, nie doczytałam czy Majka płacze z powodu brzuszka, ma twardy? Moja tez ostatnio robi kupkę raz na tydzień albo nawet na 10 dni. Bączki puszcza częste, głośne i śmierdzące (pewnie matka za dużo coli pije!), ale raczej brzuszek jej nie boli więc luz, nie daję jej czopków.

Anulcia też ma naczyniaka, takiego dużego, wypukłego, mocno czerwonego, paskudnego i to na szyi. Chyba jednak wybiorę sie do jakiegoś specjalisty, żeby obejrzał.
ją chyba właśnie boli bo cala sie pręży napina brzuch nogi do góry i strzela smierdzielami ..
i najgorsze ze placze przy tym..:(
 
moja misia tez :) a ostatnio sie obrocila tak, wziela tez poduszke i nalozyla sobie na glowe az strach[/QUOTE
Madziara a to z Toba kiedys czekalam chyba na taki thiller z hilary swank?:)Fajnie ze jestes dawno Cie nie bylo...

yhym to ze mna i ja nie doczekalam :)
dzieki, milo mi, bylabym czesciej, ale jakos sie do malej przykleilam i ciagle przy niej siedze, albo w domku cos mam do zrobienia
 
Ojjjjjj dzielna jestes no masz racje jak mus to mus nic nie poradzisz moze jak troche poplywa to jeszcze o polowe rejsy skroci bo ma tendencje spadkowa hihi

Dokładnie;) też na to liczę. Tylko teraz jest najsmutniej, bo wyjechał jak mały miał 2 miesiące, a wróci gdy będzie miał 6. Tak bardzo się zmieni. Boję się, że będzie płakał na widok taty...
 
Emwu ja sie podpisuje pod slowami Arabelli no i kiedy przyjezdzasz do Szcz w koncu kobieto i kiedy sie spotkamy bo jak mi 3 raz numer wywiniesz to zaczne podejrzewac ze masz wasy:-D:-D:-D
 
Marzena to Georgina :p

ja przez przypadek odkrylam ze miala inne konto na BB z ktorego pisala na staraczkach .. mowila tam dziewczynom ze jest w ciazy a nie byla.. wklejala nie swoje zdjecia z usg itd..
jak wszystko sie wydalo to nas troche powyzywala ze sie 'wpierdalamy' w jej zycie.. zachowala sie dziwnie bo nie wytlumaczyla swojego zachowania.. jak wiecej dziewczyn na nią naskoczylo to uciekla.. ;)
to tak w wielkim skrocie :p

niezbyt fajna to sytuacja,
szkoda, tu brzmiala naprawde ok, lubialam ja czytac
no ale to tak jest, ze net wszystkiego o czlowieku nie powie...
 
reklama
erotyczną bielizne :p
kwiaty w doniczce bo jak to moj małż stwierdzil jesli bede miala chociaz jedne od niego w doniczce to moze bede o nie dbac :-D - bo ja nie lubie jakos kwiatow :p
i pieniadze na ' kup sobie co chcesz' :-D ale tylko sobie !! :-D

no a tak faktycznie urodziny robie w weekend :)
Fiu fiu :)

A no uzywam :) I to w dwoch jezykach :)
Widzisz jak madrze pisze. Nic madrzejszego po zgubieniu postu do mojej glowy nie przyszlo :).

I dziekuje za uznanie - az sie zarumienilam :)

Emwu a ja sie miałam spytać już kiedyś - jak tam Wam z tą knajpką idzie? Ona ma w Dublinie być? Chyba że coś nakręciłam/przeoczyłam.
He he i nie pomyśl żem zboczona ale jak sie Twoje cycki mają?
 
Do góry