reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dokładnie;) też na to liczę. Tylko teraz jest najsmutniej, bo wyjechał jak mały miał 2 miesiące, a wróci gdy będzie miał 6. Tak bardzo się zmieni. Boję się, że będzie płakał na widok taty...
Nie bedzie tak zle nawet jak nie pozna to jeden dwa dni i sie w tacie zakocha moj sie w sumie jakos ludzi nie boi mam nadzieje ze bedzie tate pamietal:)
 
reklama
Oja Anna dopiero doczytalam ze masz synka Szymka i marynarza za meza ale jaja no bedziemy sie tu razem wspierac damy rade hihi moj w poniedzialek wyplywa ale na 8 tyg na szczescie a od nastepnego rejsu bedzie plywal 7 na 7 tygodni no Ty to musisz byc twardziel ja bym mojego na 4 mirchy nie wypuscila chyba.

ja Was podziwiam, ja taka mietka jestem ze jak maz na tydzien pojechal to beczalam :)
 
Kurcze ja bym dała jabłko, pomimo, że Majeczka nie ma 4 m-cy (Lolkowi też dałam w takiej sytuacji jak brakowało mu 3 dni do 4 m-cy , za telefonem do pediatry).
dalam bo mi pediatra pozwolila ale nic nie pomoglo..;-/
dalam wczoraj i noc byla koszmarna dopiero rano zrobila kupke.. dzisiaj dalam wiecej jablka ale widze ze jej jablko nie podchodzi bo krzywi sie przy nim niemilosiernie ..
 
Tez myslalam ze nie moglabym byc zona marynarza moj dziadek i wszyscy wujkowie plywali i zawsze mowilam nigdy w zyciu ale jak mnie ten moj cwaniaczek zbajerowal to wyjscia nie mialam bo sie zakochalam i musialam sie z tym pogodzic nie ma go 8 tygodni ale pozniej jest z nami 24 h i cale dnie mozemy razem spedzac organizowac sobie fajnie czas no i zawsze opalony przyjezdza haha musze sie trzymac tych dobrych stron plywania teraz plynie na Afryke troche dol ale niby w bezpieczny rejon zreszta w Brazylii tez bylo niebezpiecznie w sumie nawet listonosz moze na sluzbie zrobic sobie krzywde nie bede wiec sie schizowala:)
 
reklama
Do góry