reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

tak tylko jak wiązac te chusty i jak dziecko to znosi???????
lezaczek to kupie na pewno ,wogole nie wiem co z nim robic mam wrodzona wade kregoslupa i boje sie o swoje zdrowie ale co zrobic jak on placze non stop jak nie kolka to fochy albo baki ktore go bola:-(
Madziara, jak masz problemy z kręgosłupem to chusta nie jest dla ciebie, ani tym bardziej nosidełko. Nie bedzie łatwo ale przytulać się z maluszkiem będziesz musiała na leżąco, koleczkę też masuj gdy maluszek leży a nie nosząc. Jesli jest przyzwyczajony do rąk to trzeba go odzwyczaić, będzie na początku płakał, ale nawyknie. A żeby zwiedzać świat niech go tatuś nosi gdy wraca z pracy :-) Powodzenia, jesteśmy z Tobą, pisz jak postępy.
 
reklama
Witajcie Kochane!

Alez sie za Wami stesknilam!!!
Strasznie brakuje mi formu, ale mam huk roboty i czasu mniej niz zero. A po wszystkim padam na twarz:baffled:

U nas jakos leci, dziewczyny rosna, rozrabiaja i sa przeslodkie:)

Tesciowie tez mnie irytuja, wiec wiem co czujecie. Czasami az kipie z nerwow:wściekła/y:

generalnie rzecz biorac najbardziej nie moge doczekac sie wiosny, mam juz tak serdecznie dosc zimy, tych sniegow i zimna, ze szok:-( Chyba dziala na mnie ta pogoda depresyjnie. Dziewczyny tez nie sa zachwycine jak zaczynam zakladac im kombinezony, czapy, rekawiczki - wyja, ze hej:eek:

A czesto musimy gdzies sie wybierac, od lekarza do lekarza na kontrole, ehh. Nom, ale pocieszajace jest to, ze dziewczynki widza, slysza i rozwijaja sie dobrze:-)

cześć kochana:-) wiesz,że z Kopciuszkiem chcemy zachachmęcić Twoje córki na synowe?:-):-) Dajesz swoje błogosławieństwo?:-)
 
Ostatnia edycja:
aaaa jeszcze tylko napisze ,ze wczoraj wyprobowalam moj nowy laktator MEDELA SWING i jestem zachwycona ! jest poprostu idealny do moich wrażliwych piersi...ma dwa cykle ssania -jak dziecko i zwykly + oczywiście regulacje siły :tak: Ściąga naprawde bardzo delikatnie i szybko:tak:
Kosztował kupe kasy ,ale warty jest zdecydownie tej ceny :tak: więc gdyby któraś musiała kupic to polecam w 100%
 
Witajcie kochane u mnie dziś dzień wyjca mały kaprysi od rana dobry humor ma tylko bezpośrednio po karmieniu bryka i śmieje się a jak mu się znudzi lub złapie go czkawka to dawaj dalej wycie.MADZIARA23 u mnie alternatywa rąk stała się kołyska wiklinowa lekka i wygodna bo mój też ma kolki i wzdęcia.
 
reklama
Do góry