reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
kochana brakuje mi troche do 200pkt jak uzbieram to dodam ocenke bo synus sliczny jest na tym zdj:)
dziękuję:-)
Dlatego, że ja im zabrałam syna... a mój synek jest w ich mniemaniu podobny do męza więc.......


DEBILNE nieprawdaż ? ale działa na mnie jak płachta na byka.

Debilne to mało powiedziane:-( słów mi zabrakło...:-(
 
nessi witam w klubie wqrwionych na tesciowa ... moja nie palila w domu odkad z mala przyjechalismy DO WCZORAJ !! od wczoraj pali w lazience !! zaraz bedzie kuchnia i potem juz nic jej nie powstrzyma od palenia !!

wlasnie jej powiedzialam ze jak sie to powtorzy to powiem o tym mariuszowi ... a wtedy bedzei hryja na calego !!
mam to samo tylko z ojcem...:wściekła/y:pali w kuchni i ma gdzies ze to wszystko do mnie leci....i nic do niego nie dociera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witajcie Kochane!

Alez sie za Wami stesknilam!!!
Strasznie brakuje mi formu, ale mam huk roboty i czasu mniej niz zero. A po wszystkim padam na twarz:baffled:

U nas jakos leci, dziewczyny rosna, rozrabiaja i sa przeslodkie:)

Tesciowie tez mnie irytuja, wiec wiem co czujecie. Czasami az kipie z nerwow:wściekła/y:

generalnie rzecz biorac najbardziej nie moge doczekac sie wiosny, mam juz tak serdecznie dosc zimy, tych sniegow i zimna, ze szok:-( Chyba dziala na mnie ta pogoda depresyjnie. Dziewczyny tez nie sa zachwycine jak zaczynam zakladac im kombinezony, czapy, rekawiczki - wyja, ze hej:eek:

A czesto musimy gdzies sie wybierac, od lekarza do lekarza na kontrole, ehh. Nom, ale pocieszajace jest to, ze dziewczynki widza, slysza i rozwijaja sie dobrze:-)
 
Witajcie Kochane!

Alez sie za Wami stesknilam!!!
Strasznie brakuje mi formu, ale mam huk roboty i czasu mniej niz zero. A po wszystkim padam na twarz:baffled:

U nas jakos leci, dziewczyny rosna, rozrabiaja i sa przeslodkie:)

Tesciowie tez mnie irytuja, wiec wiem co czujecie. Czasami az kipie z nerwow:wściekła/y:

generalnie rzecz biorac najbardziej nie moge doczekac sie wiosny, mam juz tak serdecznie dosc zimy, tych sniegow i zimna, ze szok:-( Chyba dziala na mnie ta pogoda depresyjnie. Dziewczyny tez nie sa zachwycine jak zaczynam zakladac im kombinezony, czapy, rekawiczki - wyja, ze hej:eek:

A czesto musimy gdzies sie wybierac, od lekarza do lekarza na kontrole, ehh. Nom, ale pocieszajace jest to, ze dziewczynki widza, slysza i rozwijaja sie dobrze:-)

Jutka super ze się odezwałaś:-):-):-):tak:
Wszystkie myślimy tu o was:tak:
Super ze dziewczynki są zdrowe...to najważniejsze!!!
I wklej jakieś zdjęcia bo się stęskniłyśmy za maleństwami:-D
 
Witajcie Kochane!

Alez sie za Wami stesknilam!!!
Strasznie brakuje mi formu, ale mam huk roboty i czasu mniej niz zero. A po wszystkim padam na twarz:baffled:

U nas jakos leci, dziewczyny rosna, rozrabiaja i sa przeslodkie:)

Tesciowie tez mnie irytuja, wiec wiem co czujecie. Czasami az kipie z nerwow:wściekła/y:

generalnie rzecz biorac najbardziej nie moge doczekac sie wiosny, mam juz tak serdecznie dosc zimy, tych sniegow i zimna, ze szok:-( Chyba dziala na mnie ta pogoda depresyjnie. Dziewczyny tez nie sa zachwycine jak zaczynam zakladac im kombinezony, czapy, rekawiczki - wyja, ze hej:eek:

A czesto musimy gdzies sie wybierac, od lekarza do lekarza na kontrole, ehh. Nom, ale pocieszajace jest to, ze dziewczynki widza, slysza i rozwijaja sie dobrze:-)

witaj kochana po dlugiej nieobecnosci!
fajnie ze dziewczynki sa zdrowe! to najwazniejsze:)
chyba zadne dziecko nie lubi kombinezonow... moja mala jest wyjatkow greczna ale wiem ze wiekszosc dzieci tego nie cierpi i to normalne bo kto lubi byc pakowany w jakies grube dziwactwa hehehe..

mam nadzieje ze z zcasem znajdziesz wiecej czasu by zajrzec do nas.
 
witajcie
nie mam czasu z wami popisac az glupio ale nie mam sily na nic:-(
w nocy jak wstaje do karmienia to moj k musi pomagac i przytrzymuje mi rece zebym go nie upuscila jak klade go do wozka bo sie przewracam juz nie wiem co robic
????????????
mam pytanie czy moglybyscie doradzi mi bo chce kupic nosidelko i flezaczek bujaczek bo nie mam sil nosic malego wazy 7kg a ma dopiero miesiac i trzy tyg a przez te kolki przyzwyczail sie do rak:-:)-:)-( a moj chory kregoslup wysiada ortopeda powiedzial ze moge tylko do 3kg nosic bo inaczej bedzie ze mna zle
co robic?????????????
jak wam sie sprawuja te akcesoria ...................
 
Witam,

Ciągle wnerwiają mnie teście .......bez końca słyszę, że zabiorą mi dziecko, że mały do męża podobny a nie do mnie, że mały to, mały tamto, że mieli w planach przyjechać i zabrać małego jak mąż będzie w pracy .......koszmar. Ciągle się wpraszaja i ciagle mi mówią, że dziecko zabiorą, :angry: po moim trupie!

Co do małego ....to ja już nie wiem co się z Nim dzieje, ma miękkośc krtani, głośno pieje, przydusza się w dodatku bolesci brzucha go nachodzą ....ciągle wisi mi na cycku, mało śpi ... a ja mam mało pokarmu bo młody co chwila ciagle chce jeśc, dałam mu sztucznego mleka wczoraj bo już nie wyrabiałam .....efekt ? po 1,5 godz. znowu chciał jeść, były krzyki i płacze ale przetrzymałam go do 3 godz. brzuch ma non stop twardy nie wiem czy dzisiaj nie pójdzie termometr w ruch bo steka niemiłosiernie od wczoraj po tym mleku i kupki zrobić nie może ... :/

W małżenstwie też mi się ostatnio nie najlepiej układa ....''Życie to nie bajka'' ...

:-( znowu chudne ehh ...
Hejka!
Tez tak mialam, ze rarmilam co godzine, wzdawalo mi sie, ze pokarmu malo, ale to zludzenie. Im czesciej karmisz, tym wiecej go przybywa.Wiem to, sprawdzilam. Moj tez steka, wtedy smok i kolysanie. Sztuczne mleko moze bardziej powodowac gazy...
A u nas same choroby. Najpierw grypa zolodkowa, teraz katar. Na razie na malego nic nie przeszlo, moze wlasnie dlatego, ze wytrwale karmie piersia...
Kiedy sie skonczy ta zima...
Przez to wszystko jeszcze nie bylismy na szczepieniach...
Takich tesciow bym wyrzucila, choc jestem czlowiekiem pokoju
 
reklama
Do góry