reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ojj Boziu, 2 razy miałam na 100% potwierdzoną dziewuszkę i nie chciałabym chłopaka bo szok byłby nie z tej ziemi;>
To sobie wyobraz mnie i moja rodzine ktora czekala na korytarzu przed sala operacyjna hahahah ,jak polozna wyszla i powiedzila - " Gratuluje panstwu macie w rodzinie slicznego chlopca" moja mama zaczela sie klocic z polozna ,ze to jakas pomylka ze moze dzieci pomylili ze maiala byc dziewczynka hahaahha
Z lekka mowiac narobila rabanu troche na szpital !A ja ryczalam ze placze ,ze zdrowy ,ze zyje ! taz 1,5 kg to takie malenstwo i tyle mialam obaw!!!!!
 
Ja najwięcej ważyłam 50kg, ale to dawno było. Tak to w granicach 48;-)
Jem wartościowe rzeczy, białko, wapno, rybki, warzywka, owoce choć teraz to już mam manię na pkt cukru i je ograniczę. Mięso zaczęłam jeść, w I trym mnie od mięsa odrzucało.
To dobrze ze jesz to co trzeba !!! Miesko tez jedz !!!!!! Ja z Patrykiem cala ciaze nie moglam ...ale to zdrowe nie jest nie jesc wogole !
 
Ja najwięcej ważyłam 50kg, ale to dawno było. Tak to w granicach 48;-)
Jem wartościowe rzeczy, białko, wapno, rybki, warzywka, owoce choć teraz to już mam manię na pkt cukru i je ograniczę. Mięso zaczęłam jeść, w I trym mnie od mięsa odrzucało.

Musisz jesc nie glodz sie tylko ze wzgledu na ten cukier ja np jem mniej ale czesto prawie co godzine i to jest dobry sposob.Warzywa nie podnosza,ryby i miesa tez tylko nie jedz za bardzo smazonych na oleju ja podsmazam na suchej patelni i jest ok.Na obiad jem w sumie normalnie tylko ograniczam smazone no i jak jest z dwoch dan to dziele najpierw zupka a za pol h drugie.
Owoce najlepiej jesc pomiedzy glownymi posilkami i wcale nie podnosza no moze tylko gruszki i sliwki. Tak wiec nie rezygnuj calkiem z owocow.
aha no i moze uwazaj na maczne rzeczy mi podnosza np.pierogi musze je dzielic jem tak po 4szt
 
OMG nie ma mnie tu 2 godz, a Wy 5 stron naklepałyście :szok::szok::szok:
A propos golenia, to nieodzownym elementem tegoż wyczynu jest u mnie lusterko, innaczej mowy nie ma :no: A pazurki u stóp o dziwo z tym gigantycznym brzuśkiem jeszcze sobie żelem zapodaję ;-) i mam spokój na miesiąc :cool2: A teraz mnie korci, by znów tipsiki założyć, ale za blisko rozwiązania i zrezygnowałam ...
 
Co do kg i mi sie przytyło, no ale od razu tryb życia zmieniłam, bo musiałam zrezygnowac z aerobiku, do tej pory dużo ćwiczyłam, a teraz nie moge i całę moje ciało takie jakies wiotkie sie zrobiło:-(, poza tym hormony działają na mnie:tak: pozytywnie, w sensie apetytu.
ja za too duzo wiecej nie jem i zachcianek nie mam, a rosne i rosne (w szerz oczywiscie):-)
najgorsze byly dwa miesiace lezenia w lozku i to ze teraz mam sie oszczedzac...
az sie boje jaki osiagne wynik na koniec jak juz 9 kg...:wściekła/y:
 
reklama
Musisz jesc nie glodz sie tylko ze wzgledu na ten cukier ja np jem mniej ale czesto prawie co godzine i to jest dobry sposob.Warzywa nie podnosza,ryby i miesa tez tylko nie jedz za bardzo smazonych na oleju ja podsmazam na suchej patelni i jest ok.Na obiad jem w sumie normalnie tylko ograniczam smazone no i jak jest z dwoch dan to dziele najpierw zupka a za pol h drugie.
Owoce najlepiej jesc pomiedzy glownymi posilkami i wcale nie podnosza no moze tylko gruszki i sliwki. Tak wiec nie rezygnuj calkiem z owocow.
aha no i moze uwazaj na maczne rzeczy mi podnosza np.pierogi musze je dzielic jem tak po 4szt
Nie lubię pierogów. Nie głodzę się hehe. Jem tak jak zawsze. Omijam szerokim łukiem słodycze i Colę a to najważniejsze. I słodzę 1 łyżeczkę do kawki bo inaczej jest ochydna ta Ricoree:-p
 
Do góry