reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej dziewczyny witam sie popoludniowo.U nas strasznie goraco az sie zyc nie da.

ktos kupil dzisiejsza wyborcza ?? bo mialo byc o tym becikowym !!

Mi maz przyniosl z pracy i jedyna zmiana ktora nas dotknie to to ze jezeli urodzisz po 1 listopada to musisz miec zaswiadczenie od gina ze jestes pod stala opieka od 10 tyg.

Kopciuszek gratuluje rocznicy ja we wtorek bede miala 2.I nie licze zeby moj malzonek o tym pamietal on nigdy nie pamieta o zadnych uroczystosciach. I troche mi przykro bo w ciazy ani razu nie dostalam od niego kwiatka nawet na imieniny.

Co do fotelika to ja tez zamierzam kupic razem z wozkiem ale ja musze chyba troche wczesniej bo mysle ze listopad to u mnie bardzo realny termin na porod. Tak wiec chyba juz w pazdzierniku bede musiala kupic.
 
reklama
Ej nie strasz:-D Mi tez przez myśl pzrechodzi ze może jąderek nie bedzie, a ja wszystkie ciuszki typowo chłopięce kupuję:-D Ale 20-tego znowu wizyta i usg więc bedzie potwierdzenie:-)
Wieszzzzz ja po ekscesach z Patrykiem ( miała byc Wiktoria cala ciaze ,a pozniej 5 lekarzy na 15 minut przed cesarka dalej widzieli piekna dziewczyne ) przygotowuje sie poprostu na wszytko ahhahahahah .Jak nie wyciagna ,jak nie zobacze to nie wierze ! :-D:-D:-D:-D
Ale mimo wszystko dalej ubieram Filipka ahhahah :) I garderoba bardziej na chlopca ,dziecwzyny nie bede miala normalnie w co ubrac !:cool:
 
no to oczywiste !! tylko lepiej dla ciebie bedzie mniej do zrzucania po ciazy !!
ostatnio podpytlam moja mame jak miala z waga w ciazy i powiedziala ze przy pierwszej - Gosi zaczela tyc w 7 miesiacu i do konca ciazy przytyla 7 kg a po urodzeniu byla na -4 kg !! a chuda byla wtedy przeokropnie bo wazyla po urodzeniu 48 kg !! przy 165 cm wzrostu a gosia wazyla tylko 2700, przy drugiej - Magdzie przytyla w ciazy 18 kg a magda wazyla 3300 i po urodzeniu byla na +1 /juz wtedy wazyla troche wiecej/ potem przy mnie przytyla 22 kg ale ja wazylam 5600 a przy najmlodszej przytyla 25 ale niestety juz wtedy duzo jej zostalo z tych kilogramow /zaznacze ze miala 43 lata jak sie mloda urodzila/

tak wiec z tym naprawde roznie bywa

Masz racje to zalezy od organizmu ,wieku itp ciezrnej :)
Ja w pierwszej ciazy tez za wiele nie nabralam a wazylam po porodzie tyle co twoja mama z pierwsza cora oooo !Teraz juz tak lekko nie jest ahahahh ....na moje nieszczescie oczywiscie :-D Ale jesc lubie w tej ciazy i se nie zaluje oooottt co !
 
Wieszzzzz ja po ekscesach z Patrykiem ( miała byc Wiktoria cala ciaze ,a pozniej 5 lekarzy na 15 minut przed cesarka dalej widzieli piekna dziewczyne ) przygotowuje sie poprostu na wszytko ahhahahahah .Jak nie wyciagna ,jak nie zobacze to nie wierze ! :-D:-D:-D:-D
Ale mimo wszystko dalej ubieram Filipka ahhahah :) I garderoba bardziej na chlopca ,dziecwzyny nie bede miala normalnie w co ubrac !:cool:

buahaha, będą jaja jak moja Kalinka się okaże Danielkiem :laugh2: najwyżej zrobimy wymianę ciuszków :laugh2:
 
wlasnie niedawno /niecaly tydzien temu/ urodzila moja bardzo dobra kumpela ... przez cala ciaze byl pewny chlopak i jakiez bylo ich zdziwienie jak sie urodzila Martynka !!!
i to juz 2 przypadek w niedalekiej odleglosci ze chlopak na pewniaka a tu girl :) ja mam nadzieje ze pan doktor na tym 3d sie nie walnal !!
Ja tez!!! ja tez !!!!mam nadzieje ze gin na usg wsio dokladnie poogladal i sie nie rypnol ahhahah :) Zreszta jak nie zobacze po porodzie to i tak nie wierze - byle zdrowe !
 
Jak rodziłam Antka była ze mna Dziewczyna co miała Weronike urodzić, no a wyszedł chłopak:-D Pamiętam do tej pory jak po porodzie zadzwoniła ona do męża i powiedziała "Kochanie własnie urodziłam Weronisię z siusiakiem" :-D:-D:-D:-D
 
U mnie na ostatnim usg pan doktor był lekko rozczarowany, że nie może się wykazać i powiedzieć nam płci. A my nadal jesteśmy twardzi i nie chcemy wiedzieć:)
 
reklama
no wlasnie zawsze mozemy sie powymieniac ... swoja droga zobaczymy co nam wyjdzie po porownaniu listy palnowanych porodow z lista porodow "dokonanych" ... ile plci sie zmieni, imion i przede wszystim dat !!

ja mam dziwne przeczucie, że wzrośnie jeszcze liczba jajek :tak: byleby mojej nie dorosły :laugh2:
 
Do góry