reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Spadam dziewczyny :) Moze cos uda mi sie wygrzebac ladnego :)
U&mylam naczynia i nawet sie podszykowalam do wyjscie ahahhah :) Jeszcze lekki make up ,cos zjesc i w dluga ,jak odbiore malego sie zjawie !!!!

ps.dzisiaj mam zebranie w szkole ,no i w kosciele tez zebranie -przygotowania do komuni czas zaczac - bozeeeeeeeeeeeeeeeee jak mi sie nie chce!
 
No i jestem Gaduły!
Od ponad miesiąca w domku- pożagnałam się z pracą zaraz po urlopie czyli od 14 sierpnia. No i wpadłam w ferwor wolności, obcowania z moim prawie dwulatkiem, leniuchowania, remontowania ech ogólnie działo się, że hej! Efektem jest wyszorowane na cacy mieszkanie, wycyklinowane podłowi, ja wypoczęta ani trochę ale opłacało się.
Wczoraj byłam u neurologa i niestety zapadła klamka i wracam do leków :-( Okazało się, że na zapisie EEG widoczne są fale aktywnej padaczki i muszą mnie zabezpieczyć farmakologicznie buu Lekarz też zalecił opiekę stacjonarną- szpitalną od około 36 tc, chyba, że leki będą widocznie poprawiały zapisy EEG. Poród jedynie CC, by nie narażać płodu na ewentualne powikłania przypadaczkowe. Cóż pozostało mi się jedynie z tym pogodzić.
Z pozytywnych wieści, to 20 sierpnia mój maluch pokazał baaardzo wyraźnie pisiora i tak został już 100% Kubusiem :-)

Kochana, kurcze przykro mi :-( no ale tak to wyciągną Kubusia zdrowego ;-)
 
Asiula, zaraziłaś mnie leniem... nie wiem czy sie zbiorę wreszcie do wyjścia. póki co kończę kawusię. i odkryłam nowy sposób na zgagę - rzucie kardamonu :laugh2:
 
No i jestem Gaduły!
Od ponad miesiąca w domku- pożagnałam się z pracą zaraz po urlopie czyli od 14 sierpnia. No i wpadłam w ferwor wolności, obcowania z moim prawie dwulatkiem, leniuchowania, remontowania ech ogólnie działo się, że hej! Efektem jest wyszorowane na cacy mieszkanie, wycyklinowane podłowi, ja wypoczęta ani trochę ale opłacało się.
Wczoraj byłam u neurologa i niestety zapadła klamka i wracam do leków :-( Okazało się, że na zapisie EEG widoczne są fale aktywnej padaczki i muszą mnie zabezpieczyć farmakologicznie buu Lekarz też zalecił opiekę stacjonarną- szpitalną od około 36 tc, chyba, że leki będą widocznie poprawiały zapisy EEG. Poród jedynie CC, by nie narażać płodu na ewentualne powikłania przypadaczkowe. Cóż pozostało mi się jedynie z tym pogodzić.
Z pozytywnych wieści, to 20 sierpnia mój maluch pokazał baaardzo wyraźnie pisiora i tak został już 100% Kubusiem :-)
DLA DZIDZIUSIOW WSZYSTKO RULEZ:-D
ja tez cc ze wzgledu na zrosnieta czesc ledzwiowa kregoslupa...i opieka onkologa do konca plus jego becnosc przy porodzie...
ale wiem ze kazda z nas znesie wszystko byle dzieci byly zdrowe;-)
 
Kurcze na to sie działo u Ciebie ,nieobecnosc usprawiedliwiona w takim razie :-D.
Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka ,widocznie tak musi byc lepiej łykac tabsy i byc spokojna niz martwic sie ze atak padaczki moglby zle wpłynac na maluszka.
Wiem co to padaczka ,wiec szczerze wspoloczuje ale jestes silna babka z pieknym brzuszkiem ( widzialam foto ) ...wazne ze maluszek zdrowo rosnie !!!!

Gratuluje synka !!!!!!!!!!!!!! Reve widocznie dane jest nam zyc posrod jader :-D:-D:-D
Ja nosze Filipka :-)

Ano My skazańczyni jądrowe- ale mnie osobiście mega dobrze z tym i gdyby miała miejsce pomyłka, to musieliby mnie siłą przekonywać, bym córcię przytargała do domu hehehhe
Dzięki za słowa otuchy- niestety masz rację padaczka jest cholernie paskudna tymbardziej,ze mam niekontrolowane napady i mogę upaść na brzuch, tak jak to było w dniu poprzedniego porodu. Ale spoko damy rade! I wolę brac te leki, choc niosą za sobą dużo złego łącznie z padaczka farmakologiczną u noworodków, to wierzę, że nas to ominie- mnie i Kubula.
Tymczasem biedaczko trzymam kciukasy, by te przygotowania do komuni mijały szybko i bezproblemowo, oraz byś nie musiała smarować wielu kopert, jak to się mojej siorce zdażyło w zeszłym roku wrrr

Dziewczyny dziekujemy:tak:oby kolejne lata byly chociaz takie jak byly:-)

REVE fajnie ze juz jestes z nami,wiesci od ciebie nie sa rewelacyjne ale najwazniejsze ze z Kubusiem wszystko dobrze;-)
Dzięęęęki Kopciuszkowa! I wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicowego zamążpójścia :-) Ja świętuje też we wrześniu, ale 27go i to już 6 raz o zgrozo:szok:
 
Mi też szybko włosy rosną. Tzn grzywka:p Bo tył jakoś nie bardzo, aż sama nie wiem czy tył zapuszczać czy go ściachać całkiem:p Wnerwia mnie momentami.

Reve gratuluję Kubusia. I pamiętaj, że będzie dobrze;* Zresztą Ty to wiesz:)
Kopciuszku gratuluję wspaniałej rocznicy:)

Ja też Mojemu muszę lekko przypominać o różnych okazjach;>
 
reklama
Ja dziś wstałam 7.20 ze względu na ekipę i chłopaków, kurcze, ale jestem niewyspana:(( A w niedzielę odprawiamy chłopakom urodzinki i jadą do domku swojego.

Za 3 dni mam 100dniówkę ciąży:))
 
Do góry