reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Czesc Mamuski,

Normalnie nie mialam sily wczoraj do Was zajrzec. Bylam ponownie na glukozie, tym razem 75g i niestety nie bede tego wspominala nawet zle, a raczej tragicznie:-(
Okazalo sie, ze taka dawka slodkiego dla mojego organizmu to prawdziwa masakra. Musieli mnie polozyc i przez 2 godziny cale labo stalo nade mna zebym nie zwrocila:confused2: A mnie wszystko do gardla:confused2:

Jakim cudem utrzymalam to w sobie do pobrania krwi to nie wiem, ale modlilam sie zeby wytrzymac, bo drugi raz juz tego bym nie wypila za chiny swiata!!!
Mam chociaz nadzieje, ze wyniki beda dobre:-(

I tym oto prostym sposobem caly dzien mialam nudnosci i rwalo mnie do zyganka:eek:

Dzis naszczescie juz lepiej. Mecz wczoraj tez mi sie podobal, a wlasciwie oba - siatkarze - brawo:-) A co do pilki noznej to chcialabym powiedziec, ze ubostwiam panów komentatorow i dla nich zloty medal bez dwoch zdan:-D

Ja tez mile nie wspominam glukozy ,ale az tak tragicznie nie bylo u mnie ! Najpierw piłam 50 ,pozniej jeszcze raz 75 !
Co do meczow wczorajszych ! Siatkarze gora ,zdolne chlopaki nie ma co !!!
A komentatorzy ahahhahahah ode mnie tez medal dostaja !
 
A odnosnie tego meczu jeszcze to moj maz co nigdy nie daje przelaczyc nawet na chwilke tak sie wkur... ze juz sam zmienil kanal, a potem tylko sprawdzal co jakis czas jak dalej sie kompromituja:tak:
AAAAAAAAAA moj zrobił to samo ,i tez nie mam podchodzic do pilota jak mecze leca ahhahah ,a wczoraj sam to zrobił PRZEŁĄCZYŁ!!!:szok::szok::szok::-D
 
I ja witam sie z rana:-)dzis nasza 4 rocznica slubu i wiecie co mi maz powiedzial.Ze zrobi kolacje przy swiecach ale najlepsze jest to ze na kolacje zrobi parowki na cieplo i kanapki z pomidorem:-D:-D:-Djednym slowem czeka mnie niezwykly dzien:-D:tak:
Czesc Mamuski,

Normalnie nie mialam sily wczoraj do Was zajrzec. Bylam ponownie na glukozie, tym razem 75g i niestety nie bede tego wspominala nawet zle, a raczej tragicznie:-(
Okazalo sie, ze taka dawka slodkiego dla mojego organizmu to prawdziwa masakra. Musieli mnie polozyc i przez 2 godziny cale labo stalo nade mna zebym nie zwrocila:confused2: A mnie wszystko do gardla:confused2:

Jakim cudem utrzymalam to w sobie do pobrania krwi to nie wiem, ale modlilam sie zeby wytrzymac, bo drugi raz juz tego bym nie wypila za chiny swiata!!!
Mam chociaz nadzieje, ze wyniki beda dobre:-(

I tym oto prostym sposobem caly dzien mialam nudnosci i rwalo mnie do zyganka:eek:

Dzis naszczescie juz lepiej. Mecz wczoraj tez mi sie podobal, a wlasciwie oba - siatkarze - brawo:-) A co do pilki noznej to chcialabym powiedziec, ze ubostwiam panów komentatorow i dla nich zloty medal bez dwoch zdan:-D

Widze ze smakowalo:-Dja sie az tak bardzo nie obawiam ale ja zawsze rano na glodzie mam mdlosci a co dopiero jak wypije glukoze:-(nie wiem jak to sie zakonczy.

Dzień dobry :-)

Kopciuszku - zajrzyj na gotowanie

Juz zagladam:-)
 
I ja witam sie z rana:-)dzis nasza 4 rocznica slubu i wiecie co mi maz powiedzial.Ze zrobi kolacje przy swiecach ale najlepsze jest to ze na kolacje zrobi parowki na cieplo i kanapki z pomidorem:-D:-D:-Djednym slowem czeka mnie niezwykly dzien:-D:tak:
witam;-) najwazniejsze sa checi:-D
podejrzewam ze jak moja rocznicanadejdzie to moj maz nie bedzie pamietal:-)
on nawet nie pamieta o urodzinach swojej matki i ojca, a jak nadchodza moje to sie upewnia czy dobrze date zakodowal:-D
 
I ja witam sie z rana:-)dzis nasza 4 rocznica slubu i wiecie co mi maz powiedzial.Ze zrobi kolacje przy swiecach ale najlepsze jest to ze na kolacje zrobi parowki na cieplo i kanapki z pomidorem:-D:-D:-Djednym slowem czeka mnie niezwykly dzien:-D:tak:


Przepiekny jest !!!!! Gratulacje kochana :) I wszystkiego dobrego z okazji rocznicy !
Co do kolacji - hahah alez romantiko ...nie ma co WAZNE ZE SWIECZKI BEDA a co !!!!
 

Załączniki

  • 947.jpg
    947.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 11
witam;-) najwazniejsze sa checi:-D
podejrzewam ze jak moja rocznicanadejdzie to moj maz nie bedzie pamietal:-)
on nawet nie pamieta o urodzinach swojej matki i ojca, a jak nadchodza moje to sie upewnia czy dobrze date zakodowal:-D
hahahahah moj miał tak samo na poczatku ,ale po 8 latach malzenstwa chyba juz sobie gdzies zapisal albo naprawde pamieta ,O KAZDYM SWIECIE - jestem pelna podziwu dla niego :tak:
 
cześć dziewczynki, stukam się kawką z rana :tak:
nareszcie wstałam wyspana i to o 7 :szok::laugh2: teraz siedzę sobie u rodziców i wybieram się za chwilę na małe buszowanie :zawstydzona/y:

Witam po śniadanku :-)
Cherie Ty wczoraj chyba prosiłaś wczoraj o tytuł strasznego horroru - w takim razie ja polecam "Mirrors"

widziałam, owszem, kilka momentów było takich, ale dalej to nie jest to, czego szukam :laugh2:

mika85, trzymamy kciuki!

Sylwia, gratulacje z okazji 4 rocznicy! :happy:
 
reklama
hahahahah moj miał tak samo na poczatku ,ale po 8 latach malzenstwa chyba juz sobie gdzies zapisal albo naprawde pamieta ,O KAZDYM SWIECIE - jestem pelna podziwu dla niego :tak:
moze moj tez dorosnie do tego:-D
chociaz watpie bo on zyje tak jakby jutra mialo nie byc...;-)nawet nie planuje nic godzien do przodu..
ze niby spontanicznocs, a mnie czasami krew zalewa:-D
 
Do góry