reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
wolę to pierwsze..
szczerze powiem że coraz częściej myślę że jedno dziecko mi wystarczy..
to dopiero ponad połowa ciąży a ja już mam dość.. więc co będzie później ;|
ale cóż.. nigdy nie mów nigdy..
witajcie dziewczyny
no moj stwierdzil ze zrobi mi zaraz po porodzie nastepne:-Dwariat
tez juz mam dosc tej ciazy zwlaszcza zemi przybylo11kilo:no:
 
eee tam ja chce 3 ... ale po pierwszym szybko zmienie zdanie :D
3.. ;| ja byłam kiedyś u wróżki.. ;D
i mi wywróżyła.. 3 synów ;o ..
i że pierwsze pocznę w wieku 20 lat.. ;] - zgadza się..
i coś mam wrażenie że mojej Nikoli na nast usg jajka wyrosną ;D
witajcie dziewczyny
no moj stwierdzil ze zrobi mi zaraz po porodzie nastepne:-Dwariat
tez juz mam dosc tej ciazy zwlaszcza zemi przybylo11kilo:no:
ja dopiero 3kg na plusie.. :)
przybieramm dopiero od 14 tygodnia.. jak mi sie wymioty skończyły..
 
Anoola to uważaj bo ja też mam podobno córe w brzusiu - ale moja ginekolog pytajnik przy płci postawiła bo twierdzi że gdy jest dziewczynka to zawsze z niej moze chłopczyk wyjść ;-)
 
Hej dziewczyny sorki, że tak długo mnie nie było ale zamieszanie związane ze ślubem mną zawładnęło:tak: wszystko było oka:happy::happy::happy: wybawiłam się na weselu choć musiałąm troszkę odpoczywać. Ostatnio zaliczyłam pierwsze silne naciskanie dzidzi na pęcherz:szok: no i mój mąż wreszcie poczuł kopniaczka a kopie już naprawdę mocno no to na tyle wpadnę do was wieczorkiem chyba:-) no mam taką nadzieję:-p buziaki dla was:-D:-D:-D
 
3.. ;| ja byłam kiedyś u wróżki.. ;D
i mi wywróżyła.. 3 synów ;o ..
i że pierwsze pocznę w wieku 20 lat.. ;] - zgadza się..
i coś mam wrażenie że mojej Nikoli na nast usg jajka wyrosną ;D

się nie śmiej, też mam wrażenie, że moja dziewczynka się okaże chłopczykiem.
 
Hej dziewczyny sorki, że tak długo mnie nie było ale zamieszanie związane ze ślubem mną zawładnęło:tak: wszystko było oka:happy::happy::happy: wybawiłam się na weselu choć musiałąm troszkę odpoczywać. Ostatnio zaliczyłam pierwsze silne naciskanie dzidzi na pęcherz:szok: no i mój mąż wreszcie poczuł kopniaczka a kopie już naprawdę mocno no to na tyle wpadnę do was wieczorkiem chyba:-) no mam taką nadzieję:-p buziaki dla was:-D:-D:-D

to super, czekamy na zdjęcia panny młodej :-D
 
Hej dziewczyny sorki, że tak długo mnie nie było ale zamieszanie związane ze ślubem mną zawładnęło:tak: wszystko było oka:happy::happy::happy: wybawiłam się na weselu choć musiałąm troszkę odpoczywać. Ostatnio zaliczyłam pierwsze silne naciskanie dzidzi na pęcherz:szok: no i mój mąż wreszcie poczuł kopniaczka a kopie już naprawdę mocno no to na tyle wpadnę do was wieczorkiem chyba:-) no mam taką nadzieję:-p buziaki dla was:-D:-D:-D
no nareszcie wpadłaś franco jedna :-D:-D:-D:-D
Wszystkiego Naj na nowej drodze życia.. :* i zdjęcia szybko pokazuj :-D:-D:-D
się nie śmiej, też mam wrażenie, że moja dziewczynka się okaże chłopczykiem.
ciii nie zapeszajmy.. ; )
 
reklama
Do góry