reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

teraz, gdy już się przyzwyczaiłam do myśli, że będzie córeńka, trochę chyba byłoby mi żal :-D ale nic nie poradzę, że od samego początku miałam czuja na chłopaka.

gorąca czekolada, marcepanowa, mniam :blink:
ja mimo tego że pragnę dziewczynki też od początku mam wrażenie ze to boy..
ale z drugiej strony.. nie chce taty skopać.. a żeby chłopak taki nieśmiały był?:-D:-D:-D
 
reklama
niech będzie ta córeczka, bo mam już dla niej męża :-D
przyjaciółka wyszła za Kangurka, mieszkają w Australii obecnie a w czerwcu urodziła synka.
a oto ten przystojniak, Kai (aka cheeky monkey :-D):

44f861264f.jpeg
 
Anoola to uważaj bo ja też mam podobno córe w brzusiu - ale moja ginekolog pytajnik przy płci postawiła bo twierdzi że gdy jest dziewczynka to zawsze z niej moze chłopczyk wyjść ;-)

ten u ktorego robilam usg 3d byl na 100% pewien ze to dziewczynka ... ogladalismy z roznych stron i juz by bylo widac jak by tam cos innego dyndalo :)
 
no u mnie dziewczynka na 99% bo się nawet rozkraczyła ostatnio i nic nie było między nóżkami, ale lekarz powiedział, że zawsze ten 1% szansy istnieje, że jajeczka się schowały :-D
mam nadzieję, że 8 września też zobaczę pipkę :-D
 
Ja mam 2 razy potwierdzone, że na 100% dziewczynka, ale by było gdybym urodziła chłopca:D Ale żal by był, zbyt mocno się wczułam już w rolę mamusi Martynki:D
 
Ja to bym się dopiero zdziwiła jakby Alanek został Zuzią :-D
No chociaż lepiej jakby dziewczynka nosiła niebieskie śpioszki, niż gdyby chłopiec miał nosić różowe:szok:
W końcu nasze prababki uważały niebieski kolor odpowiedni dla dziewczynki( kolor Maryjny) i ubierano dziewczynki na niebiesko hehe..No to się poprzewracało w naszych czasach:-D
 
reklama
Ja mam 2 razy potwierdzone, że na 100% dziewczynka, ale by było gdybym urodziła chłopca:D Ale żal by był, zbyt mocno się wczułam już w rolę mamusi Martynki:D

ja już tak przywykłam do myśli, że będzie księżniczka, że chyba bym ciężki szok przeżyła, gdyby było inaczej.
 
Do góry