reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Aga jak dasz radę dojechać, to oczywiście ciebie też prosimy :-D
Zbieram listę kto na kawe w Katowicach powiedzmy około 15 września ??
Przyjmuję zapisy.
 
Witam i ja sie z rana... no moze przedpoludnia:-D

maggie_f Super, ze u Was wszystko ok. Ale bedzie z malego niezly uparciuszek;-)
A co do wstawania to mamy z mezem taka sama technike:-D
Jutka - ja sie strasznie ciesze że wszystko ok - niezłego stresa miałam, tym bardziej po tej małej kraksie samochodowej. :tak:
Hej Dziewczynki!
Dzięki za wszystkie odpowiedzi odnośnie psiaków. Myślę, że piesek pokocha Maleństwo tak jak kocha całą rodzinkę.
luuźna, maggie_f, gratuluję pomyślnych badań połówkowych, no i oczywiście ślicznych Maleństw.
Dziewczynkom, które miały krzywą cukrową, gratuluję wypicia tej wspaniałej mikstury:) Teraz czekamy na dobre wyniki.
Hmm ja to na śląsk mam trochę daleko, ale może jeszcze dołączy do nas jakaś lublinianka:)
Dziękuje ;-)
 
No Helcia to może być nie złe.
Tylko trzeba wymyślić gdzie.
Mi ta połowa września pasuje, bo Amelka do 1szej klasy i muszę się troszkę przyzwyczaić :-D
 
Dupa blada:-(
Akurat 14 mój M. rozpoczyna urlop, 15 ma koleżanka urodziny, 16 M. i mamy rocznicę ślubu:-) 17 do doktora i potem jeszcze 4 razy urodziny w najbliższej rodzinie:-(
Jak będzie dobrze to uda nam się gdzieś na weekend wyskoczyć:-(
 
Hehehe, pewnie. W Gliwicach już czuć ten klimat.;-) A tak serio, może faktycznie kiedyś się spotkamy. Może nawet na porodówce;-):-D

Nom na porodowce mam nadzieje nie, bo chcialabym rodzic tu u siebie, gdzie moj lekarz:tak:

No to 3eba się zorganizować na kawę, np. w Katowicach bo tam chyba każdy z bliska dojedzie?

Ja na kawke tez sie pisze:-)
 
Dupa blada:-(
Akurat 14 mój M. rozpoczyna urlop, 15 ma koleżanka urodziny, 16 M. i mamy rocznicę ślubu:-) 17 do doktora i potem jeszcze 4 razy urodziny w najbliższej rodzinie:-(
Jak będzie dobrze to uda nam się gdzieś na weekend wyskoczyć:-(
No to zostaje jeszcze 18, 19 itd byle we wrześniu:-D
 
reklama
Do góry