reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A mnie nikt na kawkę nie zaprosi:-(
Ja też ze Śląska choć trochę dalej:-)
Chciałam się Was zapytać czy któraś słyszała o tej strone Szafka.pl - szafa każdej mamy albo jeszcze lepiej kupowała tam????
Bo takie ciuszki za tak niskie ceny to za pięknie wygląda żeby było prawdziwie!!!
 
reklama
Hej Dziewczynki!
Dzięki za wszystkie odpowiedzi odnośnie psiaków. Myślę, że piesek pokocha Maleństwo tak jak kocha całą rodzinkę.
luuźna, maggie_f, gratuluję pomyślnych badań połówkowych, no i oczywiście ślicznych Maleństw.
Dziewczynkom, które miały krzywą cukrową, gratuluję wypicia tej wspaniałej mikstury:) Teraz czekamy na dobre wyniki.
Hmm ja to na śląsk mam trochę daleko, ale może jeszcze dołączy do nas jakaś lublinianka:)
 
Do góry